Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 października 2019, 12:02

autor: Froozyy

Artbook potwierdza plotki o Diablo 4. Remaster Diablo 2 na BlizzCon 2019?

W niemieckim magazynie o grach komputerowych pojawiła się reklama artbooka gier z serii Diablo, która potwierdza plotki o pracach nad czwartą częścią. Dodatkowo jeden z użytkowników Twittera stojący za wieloma poprzednimi przeciekami o BlizzConie zdradził, że na tegorocznej imprezie zobaczymy zapowiedzi Diablo 4 i remastera Diablo 2.

Kto z Was czeka na Diablo IV? - Artbook potwierdza plotki o Diablo 4. Remaster Diablo 2 na BlizzCon 2019? - wiadomość - 2019-10-20
Kto z Was czeka na Diablo IV?

Jak donosi niemiecki portal GameStar, Blizzard przez przypadek ujawnił, że obecnie faktycznie pracuje nad Diablo 4. W listopadowym wydaniu magazynu GameStar XL na 27 stronie pojawiła się reklama ilustrowanej książki The Art of Diablo, która jasno sugeruje, że jej najnowsze wydanie będzie zawierało także grafiki koncepcyjne z czwartej części serii.

Zawierająca ponad 500 grafik z Diablo, Diablo II, Diablo III i Diablo IV, książka ta posiada wiele godnych uwagi dzieł stworzonych na potrzeby kultowej gry Blizzard Entertainment, która dała pokoleniom fanów wieczne koszmary.

Niewątpliwie świadczyłoby to o tym, że na zbliżającej się imprezie BlizzCon (która odbędzie się w dniach 1-2 listopada) usłyszymy w końcu coś więcej na temat nowej odsłony Diablo. Nasuwa się jednak pytanie, czy reklama nie zawiera jakiegoś błędu? Być może chodziło o mobilne Diablo Immortal, chociaż nazywanie tej produkcji Diablo IV byłoby kolejnym niezbyt udanym posunięciem Blizzarda. Warto jednak zaznaczyć, że magazyn GameStar XL został już rozesłany do subskrybentów, a w niemieckich kioskach pojawi się 23 października, co daje nadzieję, że reklama nie zawiera błędu.

A co powiecie na remaster Diablo II? - Artbook potwierdza plotki o Diablo 4. Remaster Diablo 2 na BlizzCon 2019? - wiadomość - 2019-10-20
A co powiecie na remaster Diablo II?

Dodajcie do tego wpis na Twitterze użytkownika Metro_OW, który już wcześniej trafnie informował o tym, co pojawi się na poprzednich edycjach BlizzConu. Tym razem napisał, że na tegorocznej imprezie możemy spodziewać się zapowiedzi nie tylko Diablo IV, ale także odświeżonej wersji Diablo II.

Czwarta część miała zostać ogłoszona podczas BlizzConu 2018, ale okazało się, że prace nad tą produkcją zajmą więcej czasu, niż wtedy przypuszczano. Natomiast w styczniu tego roku Blizzard szukał nowych ludzi do pracy nad Diablo IV, którego podobno studio rozpoczęło produkcje od początku. Nie zapomnijmy także o wiadomości o pokazie gry dla europejskich pracowników w czerwcu. Zbierając to wszystko razem, istnieje spora szansa, że faktycznie zobaczymy zapowiedź Diablo 4 i remastera Diablo 2 na tegorocznej edycji BlizzConu. Jednak czy uratuje to reputację Blizzarda po jego ostatnich aferach?

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach