Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 października 2019, 10:12

autor: Froozyy

Poznaliśmy zwycięzców gali CEEGA

Podczas targów PGA odbyła się gala wręczenia nagród CEEGA dla produkcji stworzonych w krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Statuetkę dla najlepszej gry otrzymało Mordhau.

Wczoraj odbyła się gala CEEGA. - Poznaliśmy zwycięzców gali CEEGA - wiadomość - 2019-10-21
Wczoraj odbyła się gala CEEGA.

Wczoraj w ramach Game Industry Conference, które miało miejsce podczas targów gier komputerowych PGA, odbyła się gala wręczenia nagród CEEGA (Central & Eastern European Game Awards). Jest to przedsięwzięcie, w ramach którego co roku wybiera się najlepsze produkcje stworzone w krajach Europy Środkowo-Wschodniej (m.in. w Polsce, Czechach, Słowacji, Rumunii czy Bułgarii). Statuetkę dla najlepszej gry otrzymało Mordhau. Wszystkich laureatów przedstawiamy na liście poniżej.

Game Industry Conference (GIC) – coroczne spotkanie profesjonalnych producentów gier komputerowych w Poznaniu. Zjazd podzielony jest na część ekspozycyjną, spotkania networkingowe oraz wykłady i dyskusje prowadzone przez zawodowych twórców gier komputerowych. [źródło: Wikipedia]

Lista laureatów gali CEEGA

Warto przypomnieć, że PGA potrwa jeszcze tylko dzisiaj. Uczestnicy tegorocznych targów mają okazję m.in. obejrzeć fragment gameplayu Cyberpunka 2077 z polskim dubbingiem, a także sprawdzić stoiska przygotowane przez największe marki w branży (m.in. Ubisoft, Xbox czy Nintendo).

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.