Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 października 2019, 12:02

autor: Froozyy

Wczoraj wystartowało PGA 2019

Wczoraj rozpoczęły się targi gier komputerowych PGA, które potrwają jeszcze do 20 października. Uczestnicy mają okazję obejrzeć fragment gameplayu Cyberpunka 2077 z polskim dubbingiem, mogą pograć w Iron Harvest czy też Wasteland 3, a także odwiedzić stoiska największych marek w świecie gier wideo.

Stoisko Cyberpunka 2077 na PGA. - Wczoraj wystartowało PGA 2019 - wiadomość - 2019-10-19
Stoisko Cyberpunka 2077 na PGA.

Wczoraj rozpoczęła się kolejna edycja corocznych targów gier komputerowych PGA (Poznań Game Arena), która potrwa do 20 października. Na uczestników w tym roku czeka wiele atrakcji, m.in. pokaz Cyberpunka 2077 z polskim dubbingiem. Wejściówki na dziś i jutro możecie nabyć jeszcze w kasach przy wejściu na wydarzenie oraz przez internet.

Każdy z obecnych na wydarzeniu może sprawdzić grywalną wersję Wasteland 3 czy też Iron Harvest. Do tego zaplanowane są prezentacje największych marek ze świata gier wideo – CD Projektu, Ubisoftu, Nintendo oraz Xboksa. Odbędą się rozgrywki Polskiej Ligi Esportowej, a także turniej w Farming Simulator 19. Nie zabraknie również wielu polskich i zagranicznych twórców gier indie.

Iron Harvest na PGA.
Iron Harvest na PGA.

Dzisiaj otwarto także strefę Stars4Fans, w której pojawią się gwiazdy YouTube i będą do dyspozycji swoich fanów. Ta opcja jest jednak płatna dodatkowo. Natomiast wczoraj przyznano statuetki dla najlepiej przygotowanych stoisk. Nagrody otrzymali m.in. Ubisoft, CD Projekt/Cyberpunk, Media Markt czy Cenega/Bethesda.

Farming Simulator League na PGA.
Farming Simulator League na PGA.
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.