Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 20 października 2019, 02:14

autor: Ender

Urodziny Euro Truck Simulator 2 – gry z serii i ich dodatki przecenione o 77 procent

Z okazji siódmych urodzin Euro Truck Simulator 2 deweloperzy z SCS Software przygotowali sporą niespodziankę dla fanów symulatorów ciężarówek. Oferują oni potężny zestaw wszystkich znaczących produkcji studia wraz z ich dodatkami, które przecenione zostały o 77 procent. Oferta zakończy się dziś o godzinie 17.00.

W tym tygodniu Euro Truck Simulator 2 obchodzi siódme urodziny. Niepozorna gra czeskiego SCS Software zdobyła miliony fanów na całym świecie. Nie tylko bawią się oni wciąż z tytułem, stale wzbogacanym o kolejne rozszerzenia (najnowsze zadebiutuje pod koniec roku), ale także wspierają prężnie działającą scenę moderską. We wpisie na oficjalnym blogu tytułu szef SCS Software, Pavel Sebor, wspomina nerwowe pierwsze dni po premierze produkcji oraz kolejne istotne kroki w jej rozwoju. Dziękując wszystkim graczom, którzy przez lata oferowali jego zespołowi wsparcie, przygotował on trwającą 24 godziny specjalną urodzinową promocję na Steamie, która zakończy się po godzinie 17.00.

  1. Urodzinowy zestaw gier od SCS Software w serwisie Steam

W ramach promocji możemy zakupić potężny zestaw najważniejszych produkcji studia, a także przeznaczonych dla nich rozszerzeń i DLC. Wszystkie one zostały przecenione o 77 procent. Poza Euro Truck Simulator 2 z dodatkami znajdziemy w nim również pierwszą odsłonę serii, a także gry American Truck Simulator (razem z DLC), Bus Driver, Scania Truck Driving Simulator oraz Truck & Trailers. Oferowany komplet kosztuje w sumie 263,32 zł. Może być on jednak tańszy, jeżeli jesteśmy już posiadaczami wchodzących w jego skład pozycji.

Promocyjny zestaw gier i dodatków jest dostępny jedynie przez 24 godziny. - Urodziny Euro Truck Simulator 2 – gry z serii i ich dodatki przecenione o 77 procent - wiadomość - 2019-10-20
Promocyjny zestaw gier i dodatków jest dostępny jedynie przez 24 godziny.

Na koniec warto dodać, że w ten weekend deweloperzy z SCS Software prezentują swoje gry, w tym rozszerzenie Euro Truck Simulator 2: Road to the Black Sea, na targach PGA 2019 w Poznaniu.

  1. Oficjalna strona gry
  2. Euro Truck Simulator 2 – poradnik do gry
  3. Recenzja gry Euro Truck Simulator 2 - tirem po drogach Europy

Ostatnia aktualizacja: 2019-10-20

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Euro Truck Simulator 2

Euro Truck Simulator 2