Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 czerwca 2019, 14:15

autor: Frozen

Blizzard zaprezentował Diablo 4 swoim europejskim pracownikom

Według francuskiego dziennika Le Monde studio Blizzard Entertainment zorganizowało w Paryżu pokaz gry Diablo 4 dla europejskich pracowników. Oprócz tego amerykański oddział przedsiębiorstwa zamieścił nowe oferty pracy związane z projektem.

Wszystko wskazuje na to, że Diablo powróci po raz czwarty już niebawem. - Blizzard zaprezentował Diablo 4 swoim europejskim pracownikom - wiadomość - 2019-06-24
Wszystko wskazuje na to, że Diablo powróci po raz czwarty już niebawem.

Na oficjalnej stronie francuskiego dziennika Le Monde opublikowano artykuł poświęcony serii zwolnień we francuskim oddziale firmy Blizzard Entertainment. W tekście pojawia się wzmianka o tym, że przedsiębiorstwo zorganizowało niedawno w Paryżu pokaz gry Diablo 4 dla części europejskich pracowników studia. Co więcej, koncern Activision Blizzard zamieścił właśnie nowe oferty pracy związane z niezapowiedzianym projektem, które wymagają od kandydatów obszernej wiedzy na temat historii oraz bohaterów cyklu Diablo – kalifornijski oddział przedsiębiorstwa poszukuje obecnie głównego grafika koncepcyjnego oraz artysty odpowiedzialnego za projekty postaci do prac nad nieogłoszonym tytułem z serii.

Le Monde wspomina, że amerykańska firma pracuje także nad kontynuacją strzelanki Overwatch, co pokrywa się z ostatnimi doniesieniami serwisu Kotaku. Oba tytuły mają ukazać się najwcześniej w 2020 roku, więc jest szansa, że przynajmniej o jednym z nich usłyszymy podczas tegorocznego konwentu BlizzCon, który odbędzie się w dniach 1-2 listopada 2019 roku.

Według serwisu Kotaku, Diablo 4 miało zostać zapowiedziane już w zeszłym roku podczas BlizzConu, jednak ze względu na kłopoty z produkcją prezentacja gry została wycofana. Zamiast tego ogłoszono powstanie mobilnego Diablo Immortal, co wywołało burzę wśród fanów niekryjących swojego niezadowolenia z zapowiedzi spin-offa. Po tym wydarzeniu menadżer społeczności na forum Battle.net zapewnił, że w 2019 roku usłyszymy o innych, nowych projektach z cyklu Diablo. Czy wśród nich będzie też czwarta część cyklu? Przekonamy się już niebawem.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
Diablo IV

Diablo IV