Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 20 października 2019, 13:22

autor: Froozyy

Halloween, Autumn i Winter Sale - wyciekły daty wyprzedaży na Steamie

Serwis SteamDB poinformował o datach zbliżających się wyprzedaży na Steamie w tym roku. Czekają nas jeszcze trzy okresy z promocjami, a pierwszy z nich - Halloween Sale - ma rozpocząć się 28 października.

Zbliżają się wyprzedaże na Steamie. - Halloween, Autumn i Winter Sale - wyciekły daty wyprzedaży na Steamie - wiadomość - 2019-10-20
Zbliżają się wyprzedaże na Steamie.

Serwis SteamDB poinformował na swoim koncie na Twitterze o prawdopodobnych datach trzech najbliższych wyprzedaży na Steamie, który odbędą się jeszcze w tym roku. Raczej nie ma tu większych niespodzianek, bowiem odbędą się one, tak jak można było przypuszczać, w okresie Halloween, Czarnego piątku oraz świąt Bożego Narodzenia. Daty nie zostały jeszcze potwierdzone oficjalnie, ale SteamDB stoi za wieloma wcześniejszymi przeciekami promocji na Steamie, które okazywały się trafne.

Pierwsza wyprzedaż – Halloween Sale - ma rozpocząć się za 8 dni, czyli 28 października, i potrwa do 1 listopada. Można się spodziewać, że promocją zostaną objęte tytuły z gatunku horroru lub podobnych. Kolejna – Jesienna wyprzedaż – zaplanowana jest na 26 listopada, a zakończy się 3 grudnia. Warto wiedzieć, że obejmie ona Czarny piątek (29 listopada – piątek po Dniu Dziękczynienia), podczas którego na świecie rozpoczynają się ogromne promocje poprzedzające okres świąt Bożego Narodzenia. Ostatnia w tym roku wyprzedaż odbędzie się właśnie w tym czasie, czyli od 19 grudnia do 2 stycznia.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.