Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategicznePC
Okładka Prison Architect: Psych Ward - Warden's Edition (PC)

Prison Architect: Psych Ward - Warden's Edition PC

Pierwsze rozszerzenie do popularnej strategii Prison Architect, pozwalającej wcielić się w dyrektora więzienia. Dodatek Psych Ward: Warden's Edition wprowadza do gry chorych psychicznie skazańców oraz personel i pomieszczenia, które umożliwiają sprawowanie nad nimi kontroli.

To jest dodatek do gry Prison Architect.

Strategiczne | ekonomiczne | RTS | więzienne | 2D | multiplayer

PC Windows
Okładka Prison Architect: Psych Ward - Warden's Edition (PC)

Polskie napisyPolskie napisy

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

21listopada2019

21listopada2019

Steam

Prison Architect - Psych Ward: Warden's Edition stanowi pierwszy dodatek do wydanego w 2015 roku Prison Architect, czyli strategii traktującej o zarządzaniu więzieniem. DLC pozwala graczom przyjąć do stworzonej przez nich placówki chorych psychicznie skazańców. Za produkcję odpowiedzialne jest studio Introversion Software.

Mechanika

Prison Architect - Psych Ward: Warden's Edition wzbogaca mechanikę z podstawowej wersji o chorych psychicznie więźniów. W związku z tym w czasie budowy oraz późniejszego zarządzania obiektem należy uwzględniać ich obecność. Dodatkowo wprowadzanie zbyt ścisłego rygoru może doprowadzić do obłędu zdrowych dotąd skazańców.

Rozszerzenie wprowadza do gry nowy personel – psychiatrów oraz pielęgniarzy – który umożliwia kontrolowanie chorych psychicznie. Mogą oni prowadzić sesje terapeutyczne w specjalnym gabinecie oraz zdecydować o podaniu leków uspokajających lub założeniu kaftanów bezpieczeństwa.

Prison Architect - Psych Ward: Warden's Edition pozwala także na budowanie cel z wyściełanymi ścianami oraz wprowadza wiele nowych obiektów, które można postawić w więzieniu.

Kwestie techniczne

Prison Architect - Psych Ward: Warden's Edition nie jest dodatkiem niezależnym i wymaga do działania podstawowej wersji gry.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Oczekiwania czytelników: 9.2 / 10 na podstawie 2 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 21,99 PLN

Gry podobne do Prison Architect: Psych Ward - Warden's Edition

Klasyfikacja PEGI Prison Architect: Psych Ward - Warden's Edition

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. W grze pojawiają się nagość i/lub zachowania seksualne lub nawiązania do zachowań o charakterze seksualnym. Gra zawiera elementy przemocy.

Wymagania sprzętowe Prison Architect: Psych Ward - Warden's Edition

PC Windows

PC Windows

Minimalne: Intel Core 2 Duo 2.4 Ghz, 6 GB RAM, karta grafiki 256 MB GeForce 8600 lub lepsza, 400 MB HDD, Windows XP

Wysyp zapowiedzi na PDXCON 2019 (m.in. Hearts of Iron 4: La Resistance, Stellaris: Federations)
Wysyp zapowiedzi na PDXCON 2019 (m.in. Hearts of Iron 4: La Resistance, Stellaris: Federations)

wiadomość19 października 2019

Podczas imprezy PDXCON 2019 firma Paradox Interactive zaszalała. Wydawca m.in. pokazał pierwszy zwiastun Werewolf: The Apocalypse - Earthblood, a także zapowiedział dodatki Hearts of Iron IV: La Resistance, Age of Wonders: Planetfall - Revelations, Stellaris: Federations, Prison Architect - Psych Ward: Warden's Edition oraz BattleTech: Heavy Metal.