Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 grudnia 2014, 22:50

autor: Draug

Steam – drugi dzień świątecznej wyprzedaży

Na Steamie trwa drugi dzień świątecznej wyprzedaży. W ramach ofert specjalnych o różnym czasie trwania dostępne są obecnie m.in. Ryse: Son of Rome, Fable Anniversary, Batman: Arkham Origins i Deus Ex: Human Revolution - Director’s Cut. Oprócz tego ważna jest jeszcze część wczorajszych promocji (m.in. na Dark Souls II).

Minęły ponad 24 godziny, odkąd zaczęła się świąteczna wyprzedaż na Steamie, co oznacza, że na platformie dystrybucji cyfrowej firmy Valve Software doszło do przetasowania ofert specjalnych – a przynajmniej większości z nich, bo wciąż aktualne są zapoczątkowane wczoraj przeceny 48-godzinne (możecie je sobie przypomnieć chociażby tutaj). Listę aktualnych promocji znajdziecie poniżej. Przypomnę jeszcze, że Holiday Sale potrwa do 2 stycznia, a w jej ramach przecenionych zostało ponad sześć tysięcy produktów – więc nawet jeśli oferty specjalne nie obejmują tego, co Was interesuje, warto pomyszkować po Steamie, bo może okazać się, że interesująca Was pozycja i tak jest dostępna w dostatecznie niskiej cenie.

Steam – drugi dzień świątecznej wyprzedaży - ilustracja #1

Oferty ważne do 21 grudnia, godz. 19:00

Oferty ważne do 20 grudnia, godz. 7:00

Wybór społeczności (do 20 grudnia, godz. 19:00)

Po pierwszym głosowaniu do sprzedaży trafiły trzy gry:

Oprócz tego trwa kolejne głosowanie (do jutra do godz. 18:00). Do wyboru są trzy gry – Rage, R.U.S.E. i Cities in Motion 2 – a ta, która zdobędzie najwięcej głosów, jutro o godz. 19:00 zostanie udostępniona z większym rabatem niż pozostałe.