Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPCPS4
Okładka Guns of Icarus: Online (PS4)

Guns of Icarus: Online

Tytuł dedykowany zabawie wieloosobowej, w którym kontrolujemy silnie uzbrojone sterowce. Akcja toczy się w postapokaliptycznym uniwersum z silnymi elementami steampunku. Zabawa polega na toczeniu wielkich bitew powietrznych z innymi graczami.

Akcji | steampunk | postapokalipsa | indie

Okładka Guns of Icarus: Online (PS4)

producent: Muse Games

wydawca: Muse Games

Strona oficjalna

data premiery gry:

anulowana

PS4

29paź2012

PC
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Nietypowa gra akcji osadzona w postapokaliptycznym świecie. Rozgrywka skupiona jest na powietrznych bataliach z udziałem dziesiątek maszyn sterowanych przez żywych graczy. Tytuł jest kontynuacją, a zarazem rozwinięciem gry Guns of Icarus z 2010 roku.

Akcja przenosi nas do niezwykłego świata Burren, który został kompletnie zniszczony przez Wielką Wojnę trwającą sto lat. Konflikt przyniósł apokalipsę dla mieszkańców krainy. Całe miasta legły w gruzach, upadło rolnictwo, a co za tym idzie zapanował ogromny głód. Wobec braku surowców i paliwa, powstał nowy sposób na pokonywanie dużych odległości pomiędzy rozsianymi ośrodkami ludzkimi. Przestrzeń powietrzna zapełniła się najróżniejszymi statkami latającymi na czele z ogromnymi zeppelinami.

Tytuł zapewnia dwa tryby rozgrywki. Pierwszy polega na bezpośredniej rywalizacji pomiędzy graczami z użyciem rożnych machin latających, drugi zaś na wspólnej walce i eksploracji świata Burren z kompanami na jednym statku (kooperacja).

Do wyboru mamy cztery, skrajnie różne od siebie klasy postaci. Kapitan jest tą podstawową. To on kupuje statek i dobiera załogę, zapewnia też szereg bonusów dla innych graczy. Z kolei Pilot steruje okrętem zmagając się z niestabilną pogodą oraz manewrując pomiędzy samolotami wroga. Inżynier naprawia uszkodzone elementy naszej maszyny, a także modyfikuje jej podzespoły poprawiając w ten sposób jej osiągi. Natomiast Strzelec, jak sama nazwa wskazuje, specjalizuje się w obsługiwaniu broni pokładowej. To na nim spoczywa główny obowiązek obrony statku, jego załogi i towaru.

W trybie kooperacji gra oferuje także wątek ekonomiczny. Przemierzając przestworza możemy wylądować w każdym mieście celem zasięgnięcia nowych wiadomości, zebrania załogi czy pohandlowania. Co ciekawe, każde działanie w danej aglomeracji wpływa na naszą reputację. Jeżeli jest ona niska, tracimy na wiarygodności u handlarzy, a tym samym mamy utrudniony dostęp do cenniejszych dóbr.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Oczekiwania czytelników: / 10 na podstawie 6 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Guns of Icarus: Online

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Guns of Icarus: Online

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Core 2 Duo 2 GHz
  • 2 GB RAM (4 GB RAM - Vista/7)
  • karta grafiki 256 MB (GeForce 7900 GTX lub lepsza)
  • 3 GB HDD
  • Windows XP/Vista/7
  • łącze internetowe
Guns of Icarus Online do zdobycia za darmo
Guns of Icarus Online do zdobycia za darmo

wiadomość27 października 2017

Studio Muse Games udostępniło grę Guns of Icarus Online do zdobycia za darmo przez ograniczony czas w Humble Store. Promocja potrwa do jutra do godziny 19:00 czasu polskiego.

Wieści ze świata (Watch Dogs, SimCity, Far Cry 3, A.N.N.E, Unreal) 23/5/13
Wieści ze świata (Watch Dogs, SimCity, Far Cry 3, A.N.N.E, Unreal) 23/5/13

wiadomość23 maja 2013

Dziś piszemy m.in. o facebookowej aplikacji powiązanej z Watch Dogs, aktualizacji 4.0 do SimCity, darmowym dodatku DLC do Far Cry 3, a także sukcesie kickstarterowej akcji gry A.N.N.E. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Wieści ze świata (Far Cry 3: Blood Dragon, SimCity) 17/4/13
Wieści ze świata (Far Cry 3: Blood Dragon, SimCity) 17/4/13

wiadomość17 kwietnia 2013

Dziś piszemy m.in. o filmie promującym Far Cry 3: Blood Dragon, specjalnej promocji dla amerykańskich posiadaczy gry SimCity, a także udanej zbiórce pieniędzy potrzebnych do stworzenia rozszerzenia do gry Guns of Icarus: Online. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Wieści ze świata (Puppeteer, Guild Wars 2, Guns of Icarus: Online) 27/3/13
Wieści ze świata (Puppeteer, Guild Wars 2, Guns of Icarus: Online) 27/3/13

wiadomość27 marca 2013

Dziś piszemy m.in. o datach premier gier Puppeteer oraz Guacamelee, wydaniu aktualizacji Flame and Frost: The Razing do Guild Wars 2, a także kickstarterowej akcji dotyczącej dodatku do Guns of Icarus: Online. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Szczegóły na temat beta-testów gry Guns of Icarus Online. Premiera w sierpniu
Szczegóły na temat beta-testów gry Guns of Icarus Online. Premiera w sierpniu

wiadomość11 kwietnia 2012

Twórcy gry Guns of Icarus Online przedstawili harmonogram beta-testów ich najnowszej produkcji. Gra ukaże się w sierpniu, ale zostanie okrojona z części istotnych elementów.

PC
PS4