Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 kwietnia 2012, 09:12

autor: DogGhost

Szczegóły na temat beta-testów gry Guns of Icarus Online. Premiera w sierpniu

Twórcy gry Guns of Icarus Online przedstawili harmonogram beta-testów ich najnowszej produkcji. Gra ukaże się w sierpniu, ale zostanie okrojona z części istotnych elementów.

Studio Muse Games poinformowało o szczegółach zbliżających się beta-testów steampunkowej gry Guns of Icarus Online. Według zapowiedzi, rozpoczną się za ok. dwa tygodnie i początkowo będą mogli w nich wziąć udział tylko darczyńcy, którzy wsparli projekt za pośrednictwem serwisu Kickstarter. Natomiast w połowie czerwca produkcja powinna wejść w fazę otwartej bety. Twórcy planują wydanie tego tytułu w sierpniu za pośrednictwem platformy Steam.

Szczegóły na temat beta-testów gry Guns of Icarus Online. Premiera w sierpniu - ilustracja #1
Screen pochodzący z wczesnej wersji beta

Zamknięte beta-testy potrwają pięć weekendów. Pierwsze trzy zostały zarezerwowane wyłącznie dla osób wspierających finansowo tę przedstawiającą powietrzne walki sterowców produkcję. W ostatnich dwóch będą miały szansę znaleźć się osoby, które zgłosiły chęć udziału mailowo. Twórcy zrezygnowali z testów odbywających się przez siedem dni w tygodniu, aby zagwarantować uczestnikom jak najlepsze funkcjonowanie serwerów.

Studio planuje udostępnić w połowie czerwca w ramach otwartych beta-testów wersję Release Candidate, co oznacza, że gracze będą mogli przez około dwa miesiące wypróbować praktycznie całą zawartość planowaną na dzień premiery. Niestety nie oznacza to, że sprawdzimy jak prezentuje się tryb przygodowy pozwalający na eksplorację świata Burren. Twórcy zdecydowali, że zabawa w planowanej na sierpień na pecety i Macintoshe grze zostanie ograniczona jedynie do trybu PvP. Wszelkie elementy charakterystyczne dla gatunku MMO będą pojawiać się stopniowo w późniejszym terminie.

Na pocieszenie prezentujemy Wam najnowszy zwiastun prezentujący fragmenty rozgrywki z gry Guns of Icarus Online:

W grze Guns of Icarus Online gracze będą mogli wziąć udział w powietrznych starciach sterowców w wyniszczonym świecie Burren. Twórcy ze studia Muse Games przygotowali cztery klasy postaci: kapitana, pilota, inżyniera oraz strzelca. Dzięki temu podziałowi stworzymy drużynę, która wspólnie pokieruje zeppelinem i zmierzy się z innymi graczami lub, w przyszłości, skupi się na eksploracji świata w ramach trybu kooperacji. Gra ukaże się w sierpniu tego roku na pecety i Macintoshe za pośrednictwem platformy Steam.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Guns of Icarus: Online

Guns of Icarus: Online