Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 27 października 2017, 12:25

autor: AlexB

Guns of Icarus Online do zdobycia za darmo

Studio Muse Games udostępniło grę Guns of Icarus Online do zdobycia za darmo przez ograniczony czas w Humble Store. Promocja potrwa do jutra do godziny 19:00 czasu polskiego.

Kojarzycie Guns of Icarus: Online? Jest to stworzona przez studio Muse Games i wydana w październiku 2012 roku gra utrzymana w klimacie steampunkowym. Zabawa w Guns of Icarus: Online jest nastawiona na rozgrywkę sieciową, w której gracze toczą wielkie powietrzne bitwy w trybie PvP. Stanowi ona kontynuację i rozwinięcie idei produkcji z 2010 roku, będącej połączeniem „celowniczka” i strategii zarządzania czasem. Tytuł pojawił się wyłącznie na PC i został dość chłodno przyjęty przez media branżowe, które zarzucały mu między innymi niewykorzystany potencjał. Mimo to zyskał on fanów. Niestety, w ostatnich miesiącach średnia liczba graczy na serwerach zaczęła drastycznie spadać (via Steamcharts). Aby odwrócić nieco ten niezbyt optymistyczny trend, studio Muse zdecydowało się rozdać za pośrednictwem Humble Store Guns of Icarus: Online za darmo. Promocja jest ograniczona czasowo i zakończy się jutro o godzinie 19:00.

Do jutra można zdobyć swój egzemplarz Guns of Icarus: Online za darmo. - Guns of Icarus: Online do zdobycia za darmo - wiadomość - 2017-10-27
Do jutra można zdobyć swój egzemplarz Guns of Icarus: Online za darmo.

Aby zdobyć swój egzemplarz Guns of Icarus: Online należy wejść na tę stronę i kliknąć przycisk „Add to Cart”. Następnie trzeba przejść do płatności, wypełnić wszystkie wymagane pola i nacisnąć „Get it for free!”. Klucz do gry na platformę Steam zostanie wysłany na podaną przez nas skrzynkę mailową.

Guns of Icarus: Online rozgrywa się w postapokaliptycznym świecie Burren, całkowicie zniszczonym przez Wielką Wojnę. Zabawa opiera się na podobnym modelu, co chociażby Blackwake czy nadchodzące Sea of Thieves. Gracze mogą wcielić się w kilka odmiennych klas postaci – Kapitana, Pilota, Inżyniera lub Strzelca – po czym trafiają na statek powietrzny, na którym każdy ma wyznaczone zadania. Odpowiednie zgranie załogi jest kluczem do pokonania wroga. Guns of Icarus: Online posiada również samodzielne płatne rozszerzenie – Guns of Icarus Alliance, wprowadzające do gry kooperacyjny tryb PvE, w którym gracze biorą udział w różnorodnych scenariuszach i odblokowują nowy ekwipunek oraz ulepszenia dla statku.