Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 27 października 2017, 12:06

autor: Góral

Gry w pudełkach - najciekawsze oferty na weekend 28-29 października

Jak co piątek przejrzeliśmy oferty polskich i zagranicznych sklepów w poszukiwaniu kuszących propozycji gier pudełkowych i sprzętu. Tym razem taniej można kupić m.in. Borderlands: The Handsome Collection, NBA Live 18 i The Evil Within 2.

Witajcie kolekcjonerzy pudełek i fani taniego grania. W dzisiejszym przeglądzie promocji udało nam się wypatrzyć kilka ciekawych ofert w sieci sklepów RTV Euro AGD. Niestety nie ma ich we wszystkich placówkach, ale na podlinkowanych stronach sprawdzicie ich dostępność w Waszej miejscowości. Ponadto miłośnikom horroru polecamy zajrzeć do zagranicznego ShopTo, gdzie trwa promocja na gry i konsole, ale chyba najatrakcyjniejszą ofertą jest ta na konsolową wersję The Evil Within 2, którą kupicie za około 156 zł (plus około 14 zł za wysyłkę do Polski). Jak na nową produkcję, to całkiem zacna propozycja.

Borderlands: The Handsome Collection do końca miesiąca w przyzwoitej cenie w RTV Euro AGD. - Gry w pudełkach - najciekawsze oferty na weekend 28-29 października - wiadomość - 2017-10-27
Borderlands: The Handsome Collection do końca miesiąca w przyzwoitej cenie w RTV Euro AGD.

Gry:

Konsole:

GPC – Okazje Tygodnia

Pamiętajcie o zaglądaniu do naszej nowej Growej Porównywarki Cenowej. Najciekawsza pudełkowa promocja u naszych partnerów w tym tygodniu to:

Sklepy zagraniczne:

Zapraszamy za tydzień do lektury kolejnego zestawienia najciekawszych ofert. Po co szukać wszędzie, jeśli możemy to zrobić za Was?