Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 maja 2013, 14:00

autor: Sarge

Wieści ze świata (Watch Dogs, SimCity, Far Cry 3, A.N.N.E, Unreal) 23/5/13

Dziś piszemy m.in. o facebookowej aplikacji powiązanej z Watch Dogs, aktualizacji 4.0 do SimCity, darmowym dodatku DLC do Far Cry 3, a także sukcesie kickstarterowej akcji gry A.N.N.E. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Art Rage 4

Codzienną akcją promocyjną platformy Steam objęto program Art Rage 4. Dzieło studia Ambient Design możecie aktualnie nabyć 50% taniej. Oprogramowanie kosztuje obecnie 19,99 euro (ok. 84 zł). Promocja potrwa do godziny 19:00.

Age of Conan

Z okazji piątej rocznicy premiery gry Age of Conan, studio FunCom organizuje specjalny event w wirtualnym świecie, który rozpocznie się dzisiaj o godzinie 16:00. Jedną z atrakcji będzie możliwość walki z wielkimi potworami, które zaatakują krainę w określonych miejscach. O innych szczegółach tego eventu możecie przeczytać na oficjalnej stronie internetowej.

Omerta: Miasto Gangsterów

Pecetowa wersja gry Omerta: Miasto Gangsterów otrzymała dzisiaj darmową aktualizację. Patch usprawnia działanie interfejsu i mechaniki rozgrywki, a także wprowadza nowe tryby sandboksowe, kolejne gangi do jednoosobowej zabawy oraz dodatkowe mapy do multiplayera. Poniższy zwiastun został wypuszczony z okazji wydania aktualizacji.

A.N.N.E

Studio Gamesbymo zebrało 100 272 dolary za pośrednictwem serwisu Kickstarter na produkcję gry A.N.N.E. Twórcy potrzebowali 70 tysięcy dolarów, ale dodatkowa kwota pozwoli im na stworzenie wersji na Maca i Linuksa, wprowadzenie możliwości zmiany płci bohatera, dodanie osiągnięć do odblokowania oraz trybu New Game+. Niestety nie udało się uzbierać kwoty potrzebnej do przygotowania edycji na Ouya, PlayStation Vita oraz Wii U. Deweloper mimo wszystko obiecał jednak stworzyć te wersje, ale trafią one na rynek nieco później niż planowano. Pecetowa edycja A.N.N.E. zadebiutuje w połowie 2014 roku.

Guns of Icarus

Studio Muse Games zebrało za pośrednictwem serwisu Kickstarter 198 741 dolarów na stworzenie rozszerzenia Guns of Icarus: Adventure Mode do gry Guns of Icarus: Online. Dodatek odmieni ten tytuł w coś na kształt produkcji MMO z trybem PvE. Otrzymamy więc duży świat z zadaniami do wykonania i możliwością zwiedzania go z innymi graczami.

Watch Dogs

Firma Ubisoft udostępniła facebookową aplikację, z którą możecie powiązać swoje konta na Facebooku – wszystko po to, aby znaleźć się w grze Watch Dogs. Główny bohater Aiden Pearce będzie mógł pozyskiwać informacje na temat mieszkańców Chicago. Za sprawą wspomnianej aplikacji Wasze imię, nazwisko i zdjęcie może pojawić się w produkcji studia Ubisoft Montreal. Oczywiście wybrana zostanie ograniczona liczba osób, ale jeśli macie ochotę znaleźć się w wirtualnym świecie to warto spróbować.

Może Aiden Pearce przeskanuje właśnie Ciebie w grze Watch Dogs? - Wieści ze świata (Watch Dogs, SimCity, Far Cry 3, A.N.N.E, Unreal) 23/5/13 - wiadomość - 2013-05-23
Może Aiden Pearce przeskanuje właśnie Ciebie w grze Watch Dogs?

Unreal

Z okazji piętnastej rocznicy premiery gry Unreal na rynku, firma Epic Games zorganizowała specjalną wyprzedaż w serwisie dystrybucji cyfrowej Steam. Za 10 euro (ok. 42 zł) możecie stać się posiadaczami zestawu Unreal Deal Pack, w skład którego wchodzą następujące tytuły: Unreal Gold, Unreal 2: The Awakening, Unreal Tournament: Game of the Year Edition, Unreal Tournament 2004: Editor’s Choice Edition oraz Unreal Tournament 3 Black. Cena jest o 75% niższa niż zwykle, a sama oferta zakończy się 27 maja.

Far Cry 3

W usługach PlayStation Network oraz Xbox Live pojawił się dodatek DLC Mark IV Style Map Editor Pack do gry Far Cry 3. Rozbudowuje on możliwości wbudowanego edytora map, pozwalając od tej pory na tworzenie poziomów ze specyficznymi elementami graficznymi znanymi z Far Cry 3: Blood Dragon.

SimCity

Dzisiaj posiadacze gry SimCity otrzymali aktualizację oznaczoną numerem 4.0. Ponownie wprowadza ona kilka elementów, które zostały wyłączone ze względu na problemy z serwerami podczas premiery. Oprócz tego na liście zmian znalazły się również zupełne nowości, takie jak bardziej szczegółowe statystyki dotyczące poszczególnych budynków, czy wyświetlanie obecnego serwera w opcjach.

SimCity ciągle się zmienia w kolejnych aktualizacjach - Wieści ze świata (Watch Dogs, SimCity, Far Cry 3, A.N.N.E, Unreal) 23/5/13 - wiadomość - 2013-05-23
SimCity ciągle się zmienia w kolejnych aktualizacjach

Microsoft

Serwis Superannuation poinformował za pośrednictwem Twittera, że firma Microsoft zarejestrowała domeny zawierające frazy „Xbox Fitness” oraz „Kinect One” w adresie. Można się domyślać, że mają one związek z nadchodzącą konsolą Xbox One i fizycznymi aktywnościami przed ekranem telewizora, umożliwionymi przez Kinecta.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier:

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.