Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePS4PCPS3X360
Okładka Air Conflicts: Vietnam Ultimate Edition (PS4)

Air Conflicts: Vietnam Ultimate Edition

Air Conflicts: Vietnam

Air Conflicts: Vietnam to czwarta odsłona cyklu zręcznościowych gier lotniczych, rozwijanego przez studia 3Division Entertainment oraz Games Farm. Tym razem gracze mają okazję pilotować samoloty i śmigłowce z okresu wojny wietnamskiej.

Zręcznościowe | Wietnam | samoloty | helikoptery | multiplayer | PlayStation Move

Okładka Air Conflicts: Vietnam Ultimate Edition (PS4)

data premiery gry:

2paź2013

PC X360 PS3

27cze2014

PS4

Air Conflicts: Vietnam to wspólna produkcja słowackich zespołów deweloperskich Games Farm i 3Dvision Entertainment, skierowana do miłośników widowiskowych, podniebnych starć. Podobnie jak wcześniejsze odsłony cyklu (m.in. Air Conflicts: Pacific Carriers) tytuł łączy elementy symulacji lotniczej oraz zręcznościowej strzelaniny.

Akcja Air Conflicts: Vietnam osadzona została w okresie wojny wietnamskiej. W kampanii głównej gracze śledzą perypetie grupy amerykańskich pilotów, którzy starają się opanować przestrzeń powietrzną nad Wietnamem i zasłużyć na miano asów lotnictwa. Staraniem twórców było przedstawienie historycznego konfliktu w sposób ukazujący heroizm żołnierzy na mrocznym tle wojny, w której nie ma zwycięzców.

W poszczególnych misjach gracze mają możliwość pilotowania kilkunastu starannie odwzorowanych modeli samolotów i śmigłowców (m.in. F-4 Phantom, UH-1 Iroquois oraz AH-1 Cobra). Dodatkowo niektóre sekwencje pozwalają wcielić się w rolę operatora broni maszynowej. Istnieje także możliwość dowodzenia eskadrą złożoną z kilku jednostek, w tym indywidualnego doboru uzbrojenia, a w razie potrzeby także przejęcia dowodzenia nad wskazanymi maszynami.

Oprawa audiowizualna gry nie odbiega od standardów wyznaczonych przez wcześniejsza odsłonę cyklu - Air Conflicts: Pacific Carriers. Trójwymiarowa oprawa wizualna przyciąga uwagę efektownie wyglądającymi modelami samolotów i śmigłowców. Twórcy zadbali także o takie detale jak zmieniające się warunki oświetleniowe (cykle dnia i nocy) oraz widowiskowe eksplozje.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Ocena czytelników: 2 / 10 na podstawie 44 głosów czytelników.

Gry podobne do Air Conflicts: Vietnam Ultimate Edition

Klasyfikacja PEGI Air Conflicts: Vietnam Ultimate Edition

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.

Wymagania sprzętowe Air Conflicts: Vietnam

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Core i5 2.5 GHz
  • 2 GB RAM
  • karta grafiki 896 MB (GeForce GTX 260+ lub lepsza)
  • 5 GB HDD
  • Windows XP/Vista/7/8
Air Conflicts: Vietnam pojawi się w trzecim kwartale tego roku
Air Conflicts: Vietnam pojawi się w trzecim kwartale tego roku

wiadomość20 lutego 2013

Firma bitComposer Games zapowiedziała premierę kolejnej części znanej serii zręcznościowych symulatorów lotu. Air Conflicts: Vietnam pojawi się w trzecim kwartale 2013 roku na PC oraz konsole Xbox 360 i PlayStation 3.

PC
X360
PS3
PS4