Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 lutego 2013, 18:17

autor: eLCeBe

Air Conflicts: Vietnam pojawi się w trzecim kwartale tego roku

Firma bitComposer Games zapowiedziała premierę kolejnej części znanej serii zręcznościowych symulatorów lotu. Air Conflicts: Vietnam pojawi się w trzecim kwartale 2013 roku na PC oraz konsole Xbox 360 i PlayStation 3.

Air Conflicts: Vietnam przeniesie nas w czasy słynnego konfliktu z lat 60' i 70'. - Air Conflicts: Vietnam pojawi się w trzecim kwartale tego roku - wiadomość - 2013-02-20
Air Conflicts: Vietnam przeniesie nas w czasy słynnego konfliktu z lat 60' i 70'.

Air Conflicts: Vietnam będzie kolejną częścią cyklu zręcznościowych strzelanin lotniczych. Produkcją gry zajmuje się słowackie studio Games Farm, znane z poprzednich odsłon serii – Air Conflicts: Secret Wars oraz Air Conflicts: Pacific Carriers. Wydaniem tego tytułu zajmie się bitComposer Games, mające w swoim portfolio oprócz wyżej wymienionych gier z cyklu Air Conflicts również m.in. Jagged Alliance: Back in Action i Global Ops: Commando Libya. Air Conflicts: Vietnam ma ukazać się w trzecim kwartale tego roku na PC oraz konsole Xbox 360 i PlayStation 3.

Do dyspozycji graczy zostaną oddane zarówno samoloty... - Air Conflicts: Vietnam pojawi się w trzecim kwartale tego roku - wiadomość - 2013-02-20
Do dyspozycji graczy zostaną oddane zarówno samoloty...

Autorzy tym razem przeniosą nas w realia wojny wietnamskiej. Do dyspozycji gracza oddanych zostanie ponad 20 typów wiernie odwzorowanych myśliwców i helikopterów z tamtego okresu, zarówno amerykańskich, jak i radzieckich. W trakcie niektórych misji będziemy mieli okazję opuścić fotel pilota i wcielić się w rolę strzelca pokładowego. Gra oferować ma różnorodne zadania składające się na kampanię dla jednego gracza oraz tryb multiplayer. W tytule tym ma również znaleźć się możliwość samodzielnego uzbrajania i ulepszania dostępnych maszyn oraz kierowania zarówno całą eskadrą, jak i poszczególnymi samolotami wchodzącymi w jej skład.

... jak i helikoptery. - Air Conflicts: Vietnam pojawi się w trzecim kwartale tego roku - wiadomość - 2013-02-20
... jak i helikoptery.

Oprócz pierwszych screenów autorzy zaprezentowali również teaser gry Air Conflicts: Vietnam: