Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePCSwitchPS3X360PS4
Okładka Air Conflicts: Pacific Carriers (PC)
OkładkaAir Conflicts: Pacific Carriers (PC)

Air Conflicts: Pacific Carriers

Air Conflicts: Pacific Carriers to drugowojenna strzelanina lotnicza przedstawiająca konflikt na Pacyfiku pomiędzy Stanami Zjednoczonymi a Cesarstwem Japonii. Zasiadamy za sterami realistycznie odwzorowanych samolotów, a także dowodzimy potężnymi lotniskowcami.

Zręcznościowe | II wojna światowa | samoloty | strzelanki

Air Conflicts: Pacific Carriers Premiera

21wrz2012

PC X360 PS3

3lis2015

PS4

22mar2019

Switch

producent: Games Farm wydawca: bitComposer Games

Zręcznościowa gra lotnicza, dzięki której uczestniczymy w wybranych bitwach II wojny światowej. Tytuł opracowało rosyjskie studio Games Farm, autorzy poprzedniej gry z serii, czyli Air Conflicts: Secret Wars.

Fabularnie gra obejmuje najważniejsze bitwy na Pacyfiku od momentu ataku Japończyków na Pearl Harbor, przez walkę nad wyspą Wake, a kończąc na przełomowej bitwie o Midway. Zasiadamy za sterami zarówno amerykańskich, jak i japońskich maszyn - w zależności od kampanii, w której bierzemy udział.

Producent w przypadku Air Conflicts: Pacific Carriers postawił na zręcznościowy, a tym samym łatwy do przyswojenia model sterowania. Każdy etap rozpoczynamy od startu z pokładu lotniskowca. W wybranych momentach gry dowodzimy także całymi eskadrami składającymi się z kilku lub kilkunastu maszyn, wyznaczając im proste zadania bądź przejmując nad nimi bezpośrednią kontrolę. Co ciekawe, możemy także własnoręcznie sterować lotniskowcem biorąc udział w efektownych bitwach morskich.

Gra oferuje także cały wachlarz trybów wieloosobowych skutecznie wydłużający jej żywotność.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet   Liczba graczy: 1-4  

Nośnik: 1 DVD

Ocena użytkowników: 7,9 / 10 na podstawie 52 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: / 10 na podstawie 8 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Air Conflicts: Pacific Carriers

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.

Air Conflicts: Pacific Carriers Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Core 2 Duo 1.8 GHz
  • 1 GB RAM (2 GB RAM - Vista/7)
  • karta grafiki 512 MB (GeForce 9800 GTX lub lepsza)
  • 2 GB HDD
  • Windows XP/Vista/7
PC
X360
PS3
PS4
Switch