Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka Soldier Front 2 (PC)

Soldier Front 2 PC

Soldier Front 2 to kontynuacja strzelanki FPP z 2007 roku, której akcja rozgrywa się w alternatywnej przyszłości. Świat pogrążony jest w wojnach, a dodatkowo Ziemię zaczynają najeżdżać kosmici, którzy pragną zniszczyć wszystkich mieszkańców planety.

Akcji | FPP | zagraj za darmo | MMOFPS | MMO

PC Windows
Okładka Soldier Front 2 (PC)

producent: Dragonfly

wydawca: Aeria Games

Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

3lipca2013

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Soldier Front 2 to MMOFPS, który jest kontynuacją strzelanki z 2007 roku zatytułowanej Soldier Front. Za projekt odpowiada koreańskie studio Dragonfly, specjalizujące się w grach opartych na modelu free-to-play.

Akcja rozgrywa się w roku 2020, w którym świat zmienił się nie do poznania - po rozpadzie Unii Europejskiej i upadku potęgi Stanów Zjednoczonych prawdziwymi mocarstwami stały się Chiny i Rosja, a do tego wszystkiego doszły Xanthidy – obce istoty, które uciekły z więzienia Andromeda. Ludzkość pogrążyła się w chaosie i rozpoczęła się kolejna Zimna Wojna.

Na początku przygody z Soldier Front 2, gracz tworzy własnego żołnierza. Do jednego konta można przypisać tylko jedną postać, jednak deweloper umożliwił modyfikowanie naszego wojaka, dzięki czemu przypiszemy mu różnego rodzaju uzbrojenie oraz zmienimy jego wygląd. Twórcy do dyspozycji graczy oddali kilka trybów gry. Rozgrywka odbywa się w typowych dla gatunku potyczkach typu drużynowy deathmatch, lecz nie tylko - dostępny jest także tryb kooperacji, polegający na odpieraniu kolejnych fal przeciwników, do których należą przedstawiciele obcej rasy Xanthid, jak również tryb Hero, inspirowany produkcjami z gatunku MOBA. Tytuł wymaga zręczności, strategicznego myślenia i współpracy z innymi graczami.

Starcia poszczególnych nacji toczone są przez słynne i elitarne jednostki wojskowe. Gracz ma okazję wcielić się w żołnierza sił specjalnych reprezentowanych przez oddziały takie jak Delta Force, GAFE, Spetsnaz i nie tylko. Jak w każdej tego typu produkcji, wraz z biegiem czasu i zdobywaniem punktów doświadczenia możemy nabyć coraz lepsze uzbrojenie. Ponieważ jest to gra free-to-play, dostęp do niektórych gadżetów można otrzymać wcześniej, płacąc za dany przedmiot prawdziwymi pieniędzmi.

Oprawa graficzna została znacznie usprawniona względem części pierwszej. Tytuł działa na technologii firmy Epic Games, Unreal Engine 3. Dzięki temu gra może się pochwalić teksturami w wysokiej rozdzielczości i ładnie wymodelowanymi postaciami.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Oczekiwania czytelników: 8.6 / 10 na podstawie 11 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Soldier Front 2

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Soldier Front 2

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium 4 3 Ghz
  • 2 GB RAM
  • karta grafiki 256 MB (GeForce 7600 lub lepsza)
  • Windows XP SP2/Vista/7
  • łącze internetowe