Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 czerwca 2019, 13:40

Shenmue 3 znów opóźnione, data premiery The Surge 2 i inne wieści

Dziś piszemy o opóźnieniu debiutu Shenmue III, nowym DLC do Jurassic World Evolution, dacie premiery The Surge 2, Valve rejestrującym nową domenę oraz kolejnych sterownikach graficznych od AMD. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Premiera Shenmue III opóźniona

Na Shenmue III poczekamy nieco dłużej. - Shenmue 3 znów opóźnione, data premiery The Surge 2 i inne wieści - wiadomość - 2019-06-04
Na Shenmue III poczekamy nieco dłużej.

Jeśli od osiemnastu lat czekacie na kontynuację kultowego w wielu kręgach cyklu przygodowych gier akcji Shenmue i już szykowaliście się na końcówkę sierpnia, kiedy to zapowiedziana w 2015 roku „trójka” miała zadebiutować na rynku, to mamy dla Was złe wiadomości – musicie zaopatrzyć się w dodatkowe pokłady cierpliwości. Przedstawiciele firmy Deep Silver i Yu Suzuki, czyli ojciec serii, ogłosili (via Game Informer), że tytuł zaliczył kolejne opóźnienie. Nową datę premiery wyznaczono na 19 listopada. Przypominamy, że produkcja zmierza na PC oraz PlayStation 4.

Nowe DLC do Jurassic World Evolution

Studio Frontier Developments zapowiedziało Claire's Sanctuary – nowe DLC do ubiegłorocznej strategii ekonomicznej Jurassic World Evolution. Główną atrakcją dodatku będzie kampania fabularna, w której pod przewodnictwem Claire Dearing (głosu użyczy jej znana z Jurassic World: Upadłego królestwa Bryce Dallas Howard) wybudujemy nowy dom dla dinozaurów, które przeżyły zagładę Isla Nublar. Ponadto rozszerzenie zaoferuje nowe budynki, gatunki dinozaurów oraz szereg innych atrakcji. Claire's Sanctuary zadebiutuje 18 czerwca na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One. DLC będzie można zakupić za 14,99 dolarów (około 57 złotych).

Tego samego dnia, co nowy dodatek, Jurassic World Evolution otrzyma również darmową aktualizację, oznaczoną numerem 1.8. Uzupełni ona grę o kilka nowych elementów kosmetycznych dla naszego parku, poprawi statystyki wybranych dinozaurów i dokona szeregu innych zmian oraz ulepszeń. O części z nich przeczytacie w tym miejscu.

Data premiery The Surge 2

Kilka miesięcy temu minął równo rok od pierwszej zapowiedzi The Surge 2. Do tej pory nie znaliśmy jednak dokładnej daty premiery kontynuacji ciepło przyjętego RPG-a akcji z 2017 roku. Zmieniło się to dzięki Microsoft Store. Według informacji, które się w nim pojawiły, najnowsza produkcja studia Deck13 Interactive ukaże się 24 września, dokładnie o północy czasu polskiego. Termin debiutu jest obecny w kilku wersjach językowych cyfrowego sklepu giganta z Redmond, zatem ciężko w tym momencie mówić o pomyłce, choć wszystko jest jeszcze możliwe.

The Surge 2 zmierza na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One. Powyżej możecie obejrzeć fragment rozgrywki z tytułu.

Valve rejestruje nową domenę

Czy nowa domena Valve wiąże się z produkcją opartą o Dota Auto Chess? - Shenmue 3 znów opóźnione, data premiery The Surge 2 i inne wieści - wiadomość - 2019-06-04
Czy nowa domena Valve wiąże się z produkcją opartą o Dota Auto Chess?

W serwisie Reddit pojawiła się wiadomość, że firma Valve zarejestrowała domenę underlords.com. Na razie pod tym adresem nic się nie znajduje. Gracze spekulują jednak, że wkrótce klikając na ten link przeniesiemy się na stronę promującą produkcję opartą na Dota Auto Chess, czyli popularnej modyfikacji do Doty 2. O tym, że tego typu pozycja powstaje, wiemy od niecałych dwóch tygodni. Czy faktycznie będzie ona nosiła tytuł Underlords, jak sugeruje zarejestrowana domena? O tym powinniśmy przekonać się w najbliższej przyszłości.

Sterowniki AMD Radeon Software Adrenalin 2019 Edition 19.5.2 WHQL

Nowe sterowniki od AMD dodają wsparcie dla Total War: Three Kingdoms. - Shenmue 3 znów opóźnione, data premiery The Surge 2 i inne wieści - wiadomość - 2019-06-04
Nowe sterowniki od AMD dodają wsparcie dla Total War: Three Kingdoms.

Firma AMD wypuściła nową wersję sterowników graficznych - Radeon Software Adrenalin 2019 Edition 19.5.2 WHQL. Dzięki nim posiadacze kart „Czerwonych” mogą cieszyć się większą płynnością w Total War: Three Kingdoms, czyli najnowszej strategii od brytyjskiego studia Creative Assembly, która zadebiutowała na rynku niecałe dwa tygodnie temu. Ponadto naprawiają one błędy związane między innymi z nieprawidłowym działaniem Radeon WattMan czy migotaniem ekranu, który doświadczali posiadacze Radeonów VII gdy podłączyli do komputera więcej niż jeden wyświetlacz. Pełen spis zawartości najnowszych sterowników od AMD, wraz z linkami do ściągnięcia, znajdziecie w tym miejscu.

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii...

 1. Spirit of the North
 2. Jurassic World Evolution
 3. When the Darkness Comes
 4. SimpleRockets 2
 5. Ys IX: Monstrum Nox
 6. Hammerting
 7. Godhood
 8. Conglomerate 451
 9. Alt-Frequencies
 10. Warlocks 2: God Slayers
 11. Voyage
 12. SimpleRockets

Galeria filmów

…jak również najnowsze filmy z gier:

 1. When the Darkness Comes zwiastun na premierę
 2. Starbase zwiastun #1
 3. Skyland: Serce Gór zwiastun #1
 4. SimpleRockets 2 zwiastun #1
 5. SimpleRockets zwiastun na premierę
 6. Alt-Frequencies zwiastun na premierę
 7. Voyage zwiastun #1
 8. Stellaris: Ancient Relics zwiastun #1
 9. Ghostbusters: The Video Game Remastered zwiastun #1
 10. Call of Duty: Modern Warfare zwiastun #1
 11. Call of Duty: Modern Warfare zwiastun #1 (PL)
 12. A Fold Apart zwiastun #1
 13. 198X zwiastun na premierę

Miłosz Szubert

Miłosz Szubert

Filmoznawca z wykształcenia. Interesuje się wszystkim, co interesujące. Fan tenisa, koszykówki, komiksów, dobrych książek, historii i gier strategicznych Paradoxu. Od niedawna domorosły Mistrz Gry (podobno wychodzi mu to całkiem nieźle). Przez parę lat montował filmy na kanale Notatnik Kinomana na YouTube. W GryOnline.pl pracuje od stycznia 2017 roku. Obecnie opiekuje się działami trainerów i kodów, uzupełnia encyklopedię o trailery, a także rozwija bazę zapisów gier. Od czasu do czasu poinformuje Was także o nowych darmowych grach w Epic Games Store oraz interesujących ofertach na konsole.

więcej