Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 lutego 2018, 11:35

autor: Aquma

The Surge 2 zadebiutuje w 2019 roku

Firmy Focus Home Interactive oraz Deck 13 zapowiedziały RPG akcji The Surge 2. Produkcja trafi do graczy w przyszłym roku, w wersjach na PC oraz konsole PS4 i Xbox One.

The Surge 2 oficjalnie ogłoszone. - The Surge 2 zadebiutuje w 2019 roku - wiadomość - 2018-02-07
The Surge 2 oficjalnie ogłoszone.
THE SURGE 2 W SKRÓCIE:
  1. Deweloper: Deck 13
  2. Wydawca: Focus Home Interactive
  3. Gatunek: RPG
  4. Platformy: PC, PS4, XOne
  5. Data premiery: 2019 r.

Studio Deck 13 (znane z The Surge, a także współpracy z CI Games przy Lords of the Fallen) oraz wydawca Focus Home Interactive oficjalnie zapowiedziały grę The Surge 2. Kontynuacja wydanego w maju zeszłego roku, dobrze przyjętego przez branżowe media RPG-a akcji (Metacritic – 72-74% w zależności od platformy, u nas gra otrzymała notę 7/10) trafi na rynek w 2019 r., w wersjach na komputery PC, PlayStation 4 oraz Xboksa One.

Jak przystało na porządny sequel, The Surge 2 zaoferuje fanom wszystko to, co spodobało im się w oryginale – np. wymagający system walki z możliwością celowania w konkretne kończyny, czy głęboki rozwój postaci – ale równocześnie będzie grą znacznie większą i bardziej rozbudowaną. Ze znanego z pierwszej części, złożonego w większości z zamkniętych przestrzeni kompleksu przeniesiemy się do wielkiego, zniszczonego miasta, w którym zmierzymy się z wieloma niespotykanymi dotychczas przeciwnikami. Zmiany będą możliwe dzięki wykorzystaniu poprawionej wersji silnika opracowanego przez studio Deck 13. Usprawniona technologia pozwoli deweloperowi na popuszczenie wodzy fantazji i zaoferowanie graczom znacznie ciekawszych i bardziej zróżnicowanych lokacji.

Poza większymi przestrzeniami i nowymi wrogami możemy się także spodziewać ewolucji mechanik znanych z poprzedniej gry. System walki będzie bardziej taktyczny i skomplikowany, otrzymamy też więcej zdolności do wykupienia, broni, dronów oraz implantów do wyboru. Już niedługo z pewnością poznamy kolejne szczegóły na temat The Surge 2. Gra będzie omawiana na organizowanym przez Focus Home Interactive, dorocznym wydarzeniu dla prasy Le What’s Next de Focus, które odbędzie się w Paryżu w dniach 7-8 lutego.

  1. Focus Home Interactive – strona oficjalna