Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 lutego 2018, 11:55

autor: Adrian Werner

Fear the Wolves – zapowiedziano grę battle royale od twórców serii S.T.A.L.K.E.R.

Założone przez współtwórców serii S.T.A.L.K.E.R. studio Vostok Games wspólnie z firmą Focus Home Interactive zapowiedziało postapokaliptyczną strzelankę battle royale zatytułowaną Fear the Wolves.

Gra ma ukazać się w tym roku. - Fear the Wolves – zapowiedziano grę battle royale od twórców serii S.T.A.L.K.E.R.	 - wiadomość - 2018-02-08
Gra ma ukazać się w tym roku.
FEAR THE WOLVES W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Vostok Games
  2. Wydawca: Focus Home Interactive
  3. Gatunek: strzelanka battle royale
  4. Platformy: PC, konsole
  5. Data premiery: 2018 r.

Szalona popularność Playerunknown's Battlegrounds sprawia, że coraz więcej deweloperów chce spróbować swoich sił w gatunku battle royale. Najnowszym tego przykładem stał się zapowiedziany właśnie projekt Fear the Wolves, nad którym pracuje znane z Survarium studio Vostok Games.

Wydawcą gry będzie firma Focus Home Interactive. Fear the Wolves zmierza na pecety oraz niesprecyzowane jeszcze konsole. Premiera zaplanowana została na ten rok i poprzedzi ją debiut produkcji we wczesnym dostępie na PC.

Zespół od kilku lat rozwija strzelankę Survarium, ale idzie mu to bardzo wolno i projekt dopiero osiągnął wersję 0.51. Mamy nadzieję, że wsparcie finansowe wydawcy sprawi, że w przypadku Fear the Wolves tempo prac będzie szybsze. - Fear the Wolves – zapowiedziano grę battle royale od twórców serii S.T.A.L.K.E.R.	 - wiadomość - 2018-02-08
Zespół od kilku lat rozwija strzelankę Survarium, ale idzie mu to bardzo wolno i projekt dopiero osiągnął wersję 0.51. Mamy nadzieję, że wsparcie finansowe wydawcy sprawi, że w przypadku Fear the Wolves tempo prac będzie szybsze.

Vostok Games założyli byli pracownicy studia GSC Game World, mający na koncie serię S.T.A.L.K.E.R. Najnowsza produkcja autorów sporo elementów zaczerpnie z tego właśnie cyklu. Akcja osadzona będzie w okolicach elektrowni jądrowej w Czarnobylu. Tereny te, odmienione przez katastrofę nuklearną, pełne będą zmutowanych zwierząt i niebezpiecznych anomalii.

Wydarzenia mamy obserwować z oczu bohatera. Rozgrywkę urozmaici system dnia i nocy oraz dynamicznie zmieniająca się pogoda. Niektóre sekcje świata będą tak skażone promieniowaniem, że aby w nich przeżyć, zmuszeni zostaniemy do odnalezienia kombinezonów ochronnych.

Fear the Wolves zaoferuje klasyczny tryb battle royale, w którym na mapę trafi stu graczy, a zabawa zakończy się, gdy przy życiu pozostanie tylko jeden z nich. Autorzy obiecują także dodatkowy tryb, który ma zaprezentować nowe podejście do gatunku battle royale.

  1. Vostok Games – oficjalna strona studia