Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 maja 2017, 10:45

autor: AlexB

Ruszyła wyprzedaż gier ze wsteczną kompatybilnością na Xboksie One

Rozpoczęła się zapowiadana w ubiegłym tygodniu wielka wyprzedaż gier na Xboksa One wykorzystujących wsteczną kompatybilność. Po obniżonych cenach można nabyć ponad 275 produkcji. Promocja potrwa do 22 maja.

Wielka wyprzedaż gier na Xboksa One wykorzystujących funkcję wstecznej kompatybilności ruszyła. - Ruszyła wyprzedaż gier ze wsteczną kompatybilnością na Xboksie One - wiadomość - 2017-05-17
Wielka wyprzedaż gier na Xboksa One wykorzystujących funkcję wstecznej kompatybilności ruszyła.

W ubiegłą sobotę informowaliśmy, że Larry Hryb, jeden z pracowników firmy Microsoft, ujawnił na swoim profilu na Twitterze, iż 16 maja rozpocznie się wielka wyprzedaż gier, które pierwotnie pojawiły się na Xboksie 360, a obecnie można je uruchomić na Xboksie One dzięki funkcji wstecznej kompatybilności. Wszyscy miłośnicy konsoli giganta z Redmond zaczęli zatem zacierać ręce. Dziś dzień wyprzedaży w końcu nadszedł. Do 22 maja w Xbox Games Store możemy zakupić ponad 275 starszych tytułów dostępnych na najnowszą konsolę Microsoftu po cenach obniżonych nawet o 75%. Jest to zatem wyśmienita okazja, by uzupełnić swoją bibliotekę o parę klasycznych produkcji. Z przygotowanej oferty wybraliśmy dla Was kilka naszym zdaniem najciekawszych pozycji. Oto one:

Gry na Xboksa 360 dostępne również na Xboksa One

Pełną listę przecenionych gier możecie znaleźć poniżej:

Wśród atrakcyjnych ofert znalazło się między innymi Red Dead Redemption - Ruszyła wyprzedaż gier ze wsteczną kompatybilnością na Xboksie One - wiadomość - 2017-05-17
Wśród atrakcyjnych ofert znalazło się między innymi Red Dead Redemption

Ponadto trwają również regularne promocje na tytuły z Xboksa One, przeznaczone dla subskrybentów usługi Xbox Live Gold. Po okazyjnej cenie można zakupić między innymi poniższe tytuły:

Promocje gier na Xboksa One dla subskrybentów usługi Xbox Live Gold