Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 maja 2017, 14:57

Microsoft planuje wyprzedaż gier wykorzystujących funkcję wstecznej kompatybilności

16 maja ruszy promocja, w której przecenionych zostanie ponad 275 tytułów na Xboksa One wykorzystujących funkcję wczesnej kompatybilności. Nie wiemy, jak długo potrwa wyprzedaż.

Już wkrótce posiadacze Xboksa One’a będą mieli okazję, by uzupełnić swą kolekcję o kilka tytułów z poprzedniej konsoli Microsoftu. Larry Hryb, pracownik firmy, ujawnił za pośrednictwem swojego Twittera, że gigant z Redmond planuje na 16 maja promocję, w której przecenionych zostanie ponad 275 tytułów, wykorzystujących funkcję wstecznej kompatybilności. Obniżki cen sięgną do 75%, a wśród produkcji objętych wyprzedażą znajdą się takie hity jak Red Dead Redemption, Call of Duty: Black Ops II czy GTA IV. Niestety, na razie nie wiemy, jak długo potrwa promocja, nie znamy także całej listy przecenianych produkcji.

Black Ops II to tylko jeden z tytułów, które zostaną przecenione w zbliżającej się promocji. - Microsoft planuje wyprzedaż gier wykorzystujących funkcję wstecznej kompatybilności - wiadomość - 2017-05-13
Black Ops II to tylko jeden z tytułów, które zostaną przecenione w zbliżającej się promocji.

Funkcja wstecznej kompatybilności trafiła na Xboksa One 12 listopada 2015 roku i od tamtego czasu jest jednym z mocniejszych argumentów na korzyść tej konsoli w walce z PlayStation 4. Lista produkcji z Xboksa 360, w które można zagrać także na najnowszym sprzęcie Microsoftu, regularnie się powiększa i na dzień dzisiejszy widnieje na niej ponad 300 tytułów – wśród nich prawdziwe perełki. Część z pewnością będziecie mogli zdobyć po niższej cenie już za kilka dni, warto więc zainteresować się planowaną promocją i nadrobić ewentualne zaległości.

  1. Oficjalna strona internetowa konsoli Xbox One