Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 maja 2017, 08:08

autor: Góral

Shadow Warrior 2 ukaże się za kilka dni na konsolach

W najbliższy piątek, czyli 19 maja, na konsolach Xbox One i PlayStation 4 ukaże się Shadow Warrior 2. Tytuł pierwotnie zadebiutował na PC-tach w październiku 2016 roku.

Wydana w połowie października 2016 roku na komputerach osobistych gra Shadow Warrior 2 od studia Flying Wild Hog ukaże się na konsolach PlayStation 4 i Xbox One 19 maja – poinformowano na profilu produkcji na Twitterze. Polski projekt okazał się jedną z ciekawszych zeszłorocznych produkcji przeznaczonych dla miłośników FPS-ów. Recenzenci chwalili przede wszystkim satysfakcjonujący i brutalny system walki, humor czy też bardzo dobrą grafikę i optymalizację. Wydaje się, że w przypadku konsolowej wersji nie ma co zepsuć, więc z pewnością warto szykować pieniądze na piątkową premierę, o ile oczywiście nie ograliście już Shadow Warriora 2 na PC-tach.

Shadow Warrior 2 ukaże się za kilka dni na konsolach - ilustracja #1

Wysoka jakość gry w parze z dobrymi recenzjami zaowocowały sukcesem komercyjnym. Studio Flying Wild Hog nie ujawniło co prawda dokładnych danych, ale za to pochwaliło się, że dwójka sprzedawała się na premierę cztery razy lepiej niż poprzednia odsłona. Warto jeszcze wspomnieć, że tytuł doczekał się kilku aktualizacji, czasowych wydarzeń oraz darmowych dodatków – The Way of the Wang i Bounty Hunt Part 1.