Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 maja 2017, 10:42

autor: Góral

Promocja na gry Star Wars w sklepie GOG.com

Jeżeli polowaliście na gry z uniwersum Gwiezdnych wojen, to dzięki promocji w sklepie GOG.com możecie nadrobić zaległości. Do oferty trafiły takie tytuły jak Star Wars Battlefront II z 2005 roku, Star Wars: Knights of the Old Republic i inne.

W oczekiwaniu na nowego Battlefronta II, możecie zagrać w starego za nieco ponad 9 zł. - Promocja na gry Star Wars w sklepie GOG.com - wiadomość - 2017-05-03
W oczekiwaniu na nowego Battlefronta II, możecie zagrać w starego za nieco ponad 9 zł.

Z okazji zbliżającego się Dnia Gwiezdnych wojen (4 maja), w sklepie GOG.com rozpoczęła się promocja na gry sygnowane marką Star Wars. Potrwa ona do 12 maja, więc czasu na zakupy macie całkiem sporo, choć tylko do jutra niektóre produkcje przecenione są aż o 77% - później obniżka zostanie nieco zmniejszona, do 75%. Wyprzedaż obejmuje same starsze pozycje, ale jeżeli nie mieliście okazji w nie zagrać, to teraz za niewielkie pieniądze możecie nadrobić zaległości. Do wyboru macie następujące tytuły:

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.