Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 maja 2017, 10:19

autor: Adrian Werner

WipEout: Omega Collection ozłocone

Firma Sony poinformowała, że prace nad grą WipEout: Omega Collection dobiegły końca. Produkcja trafi do sprzedaży 7 czerwca tego roku, wyłącznie w wersji na PlayStation 4.

Gra ukaże się w czerwcu. - WipEout: Omega Collection ozłocone - wiadomość - 2017-05-03
Gra ukaże się w czerwcu.

Mamy dobre wieści dla fanów futurystycznych gier wyścigowych. Firma Sony poinformowała właśnie, że projekt WipEout: Omega Collection osiągnął tzw. złoty status. Oznacza to, że prace nad nim zostały zakończone i do tłoczni trafiły płyty z ostateczną wersją. Dzięki temu możemy być spokojni, że obiecany przez autorów termin premiery zostanie dotrzymany.

Na debiut rynkowy jeszcze trochę poczekamy, gdyż produkcja ma trafić do sprzedaży 7 czerwca tego roku. W planach jest wyłącznie wersja na PlayStation 4. Poza edycją cyfrową, WipEout: Omega Collection dostępne będzie również w wydaniu pudełkowym.

Przypomnijmy, że WipEout: Omega Collection zaoferuje odświeżone wersje dwóch odsłon marki - WipEout HD, wydanego na PlayStation 3 w 2007 roku, wraz z dodatkiem Fury oraz WipEout 2048, wypuszczonego pięć lat później na konsolę przenośną PlayStation Vita.

Zawartość obu tych tytułów zostanie połączona w jedną grę. Dzięki temu w WipEout: Omega Collection znajdziemy dziewięć odmiennych trybów rozgrywki: Zone, Tournament, Speed Lap, Time Trial, Single Race, Zone Battle, Eliminator, Detonator, a także potrójny tryb kariery. Dostępnych ma być 26 unikalnych tras, na których będziemy rywalizowali w kokpicie 46 różnych wehikułów. Nie zabraknie również rozgrywek multiplayer, obejmujących zarówno sieciową rywalizację, jak i wyścigi na podzielonym ekranie.

Spory lifting czeka oprawę graficzną. Będziemy mogli cieszyć się 60 klatkami na sekundę, technologią HDR i wsparciem dla natywnej rozdzielczości 4K. Rozbudowaniu ulegnie także oprawa muzyczna, która wzbogaci się o 26 nowych licencjonowanych utworów, reprezentujących gatunki kojarzone z cyklem WipEout.

  1. Oficjalna strona gry
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

WipEout: Omega Collection

WipEout: Omega Collection