Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 marca 2017, 20:55

autor: Ender

WipEout Omega Collection ukaże się na początku czerwca

Poznaliśmy oficjalną datę premiery gry WipEout Omega Collection, będącej zestawem zremasterowanych odsłon serii WipEout, które ukazały się na PlayStation 3 i PS Vita. Pakiet ukaże się w sklepach na początku czerwca tego roku i będzie dostępny wyłącznie w wersji na PlayStation 4.

Sony podało oficjalną datę debiutu WipEout Omega Collection w Europie. Została ona wyznaczona na 7 czerwca tego roku. Pakiet, w którego skład wchodzi zremasterowana wersja WipEout HD wraz z dodatkiem Fury z PlayStation 3 oraz WipEout 2048 z PlayStation Vita, będzie dostępny w wersji cyfrowej, jak i pudełkowej. Jego sugerowana cena w PlayStation Store wynosi 145 zł.

Zawartość wszystkich wchodzących w skład kolekcji tytułów została połączona. W ręce graczy trafi więc łącznie dziewięć odmiennych trybów rozgrywki: Zone, Tournament, Speed Lap, Time Trial, Single Race, Zone Battle, Eliminator, Detonator, a także potrójny tryb kariery (po jednym na każdą grę). Ścigać będziemy się na 26 unikalnych trasach, zasiadając za sterami 46 różnych wehikułów. Istotnym elementem produkcji jest również rozbudowany tryb multiplayer, który poza sieciowymi wyścigami pozwalać ma także na zabawę na podzielonym ekranie. WipEout Omega Collection będzie mieć zremasterowaną i poprawioną oprawę graficzną, działając z prędkością 60 klatek na sekundę oraz wspierającą natywną rozdzielczość 4K, a także technologię HDR. Pakiet posiada także rozszerzoną ścieżkę muzyczną, do której dodano 26 nowych licencjonowanych utworów, reprezentujących gatunki kojarzone z serią WipEout.

Gra będzie dostępna także w wersji pudełkowej - WipEout Omega Collection ukaże się na początku czerwca - wiadomość - 2017-03-31
Gra będzie dostępna także w wersji pudełkowej
  1. Oficjalna strona WipEout Omega Collection