Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 sierpnia 2009, 14:40

autor: Vercetti

Próbki głosowe z gry i konkurs Dragon Age: Początek

Na gromadzącej wieści ze studia BioWare witrynie BioWorld pojawiły się ostatnio próbki dźwiękowe z polskiej wersji gry Dragon Age: Początek. Możemy usłyszeć w nich cztery krótkie kwestie w wykonaniu Jacka Kopczyńskiego, a także wziąć udział w konkursie dotyczącym Alistaira - postaci granej przez rodzimego aktora.

Na gromadzącej wieści ze studia BioWare witrynie BioWorld pojawiły się ostatnio nowe próbki dźwiękowe z polskiej wersji gry Dragon Age: Początek PC. Możemy usłyszeć w nich cztery krótkie kwestie w wykonaniu Jacka Kopczyńskiego, a także wziąć udział w konkursie dotyczącym Alistaira - postaci granej przez rodzimego aktora.

Oto przykładowe nagrania ze zlokalizowanej edycji nadchodzącego cRPG, opublikowane blisko trzy tygodnie po pierwszych próbkach. Przypomnijmy, że jeżeli jakość polonizacji nie przypadnie odbiorcom do gustu, będą mogli wybrać oryginalną ścieżkę dźwiękową i korzystać jedynie z przetłumaczonych napisów.

  1. Alistair #1
  2. Alistair #2
  3. Alistair #3
  4. Alistair #4
Próbki głosowe z gry i konkurs Dragon Age: Początek - ilustracja #1

Trzeba przyznać, że mamy do czynienia z dość ciekawym zbiegiem okoliczności - imię Alistair może kojarzyć się graczom z Altairem – zabójcą z Assassin’s Creeda, którego w polskiej wersji gry Ubisoftu również grał Jacek Kopczyński.

Konkurs organizowany przez BioWorld ma ścisły związek z dubbingowanym bohaterem. Zadaniem graczy jest własnoręczne wykonanie rysunku obrazującego Alistaira i przysłanie go na wskazany adres do 18 sierpnia. Autor najlepszej pracy otrzyma w nagrodę kolekcjonerską wersję Dragon Age’a na PC.

Premiera gry została zaplanowana na ostatni kwartał bieżącego roku. Ze względu na kontrowersyjne treści (elementy erotyczne, wulgaryzmy i przemoc) tytuł będzie przeznaczony wyłącznie dla dorosłych graczy, posiadających komputery osobiste lub konsole Xbox 360 albo PlayStation 3.