Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 kwietnia 2004, 10:15

Premiery DRIV3R i Joint Operations: Typhoon Rising opóźnione

Internetowy serwis IGN podał do publicznej wiadomości, że DRIV3R, długo oczekiwana gra rodem z Reflections Interactive/Atari, nie ukaże się 1 czerwca – jak pierwotnie zakładano – ale dopiero trzy tygodnie później. Również koncern Novalogic przesunął datę premiery swojego najnowszego produktu, zatytułowanego Joint Operations: Typhoon Rising.

Internetowy serwis IGN podał do publicznej wiadomości, że DRIV3R, długo oczekiwana gra rodem z Reflections Interactive/Atari, nie ukaże się 1 czerwca – jak pierwotnie zakładano – ale dopiero trzy tygodnie później. Jak na razie, powyższe rewelacje dotyczą tylko wersji na konsole Xbox i PlayStation 2, ale całkiem możliwe, że opóźnienie wpłynie także na datę wydania wersji PC. Serwis IGN podkreśla, że nie ma powodów do obaw, jako że zwlekanie z wydaniem gier przez Reflections Interactive na ogół wychodziło im na dobre.

Również koncern Novalogic przesunął datę premiery swojego najnowszego produktu, zatytułowanego Joint Operations: Typhoon Rising. Włodarze firmy nie chcieli udzielić konkretnych informacji, czym spowodowane jest opóźnienie, ale nieoficjalnie mówi się o poprawieniu licznych błędów, wykrytych podczas europejskich beta-testów, które rozpoczęły się przed tygodniem (patrz news z 22 kwietnia). Według nowych informacji, Joint Operations: Typhoon Rising ukaże się „gdzieś” w drugim kwartale bieżącego roku.

Linki do stron powiązanych z tematem: