Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 kwietnia 2011, 10:38

autor: Kono

Premiera Might & Magic: Heroes VI opóźniona

Na oficjalnym forum firmy Ubisoft, jeden z jej pracowników poinformował, że premiera Might & Magic: Heroes VI została opóźniona. Według ostatnich informacji, gra zadebiutuje dopiero 8 września bieżącego roku. Z pewnością kolejne przesunięcie premiery tak dużej gry dobrze jej nie wróży. Przypomnijmy, że ostatnia aktualna data debiutu była ustalona na 24 czerwca.

Na oficjalnym forum firmy Ubisoft, jeden z jej pracowników oświadczył, że premiera Might & Magic: Heroes VI została opóźniona. Według ostatnich informacji, gra zadebiutuje dopiero 8 września bieżącego roku. Z pewnością kolejne przesunięcie premiery tak dużej gry dobrze jej nie wróży. Przypomnijmy, że terminem debiutu był dotąd 24 czerwca.

Premiera Might & Magic: Heroes VI opóźniona - ilustracja #1

Firma Ubisoft starała się uspokoić wszystkich fanów gry i usprawiedliwić to opóźnienie na swoich francuskojęzycznych forach. Według przedstawicieli koncernu, producenci potrzebują nieco więcej czasu na doszlifowanie kluczowych elementów szóstej części popularnych „herosów”.

Przypominamy również, że wraz z polskim oddziałem firmy Ubisoft przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym niezbędny jest dobry pomysł i odrobina talentu. Jest o co walczyć, bowiem za zdobycie najwyższego miejsca na podium przewidziany jest Projektor BenQ W600+ oraz Might & Magic: Heroes VI. Pierwsze prace możecie obejrzeć tutaj. Przypominamy, że konkurs kończy się 28 kwietnia, więc nie zostało już dużo czasu na zademonstrowanie swoich artystycznych zdolności.

Miłośników serii Heroes of Might & Magic, którzy z niecierpliwością czekają na rynkowy debiut jej najnowszej odsłony, zachęcamy do lektury zapowiedzi oraz sprawdzenia minimalnych i zalecanych wymagań sprzętowych tego tytułu.

Przeznaczona wyłącznie na komputery PC strategia studia Black Hole Games oferowana będzie w naszym kraju w pełnej polskiej wersji językowej. Gra dostępna będzie w dwóch edycjach: standardowej i kolekcjonerskiej. W Sklepie Gry-OnLine cena pierwszej z nich wynosi 119,90 zł, a drugiej 189,90 zł.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.