Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 września 2012, 10:45

Polska premiera pudełkowej wersji Battlefield 3: Siły pancerne

Dzisiaj na półki polskich sklepów trafiła pudełkowe wydanie pecetowej wersji Battlefield 3: Siły pancerne. Dodatek wzbogaca grę m.in. o cztery świeże mapy oraz nowy tryb rozgrywki.

Dystrybucja elektroniczna staje się coraz popularniejsza, ale wiele osób wciąż lubi zapełniać swoje półki pudełkami. Takich graczy powinna ucieszyć wiadomość, że dzisiaj do sprzedaży w polskich sklepach trafiła pecetowa wersja Battlefield 3: Siły pancerne, czyli najnowszego dodatku do zeszłorocznego FPS-a. Natomiast posiadacze konsol muszą się zadowolić jedynie edycją cyfrową.

Pudełkowe wydanie Battlefield 3: Siły pancerne sprzedawane jest w sugerowanej cenie detalicznej 59,90 złotych, choć dodatek bez problemu można kupić również za niższą kwotę, np. w Sklepie Gry-Online. Osobom niezdecydowanym polecamy przeczytanie opublikowanej na naszym serwisie recenzji rozszerzenia:

  1. Battlefield 3 wytacza ciężkie działa - recenzja dodatku Siły Pancerne

Battlefield 3: Armored Kill to trzeci dodatek DLC do przebojowego wojennego FPS-a studia DICE. O ile poprzednie rozszerzenie, czyli Walka w zwarciu, koncentrowało się na szybkich starciach na małych poziomach, tak Siły pancerne idą w zupełnie odwrotnym kierunku i stawiają na duże bitwy, w których kluczową rolę odgrywają pojazdy.

Dodatek wymaga posiadania podstawowej wersji gry i wzbogaca ją o cztery nowe mapy do trybu multiplayer. Wśród nich warto wymienić zwłaszcza Bandar Desert, czyli największy poziom, jaki kiedykolwiek pojawił się w serii Battlefield. Przemieszczanie się po obszernych terenach ułatwiają nowe czołgi, helikoptery i transportery opancerzone. Możemy też zasiąść za sterami samolotu AC-130, czyli uzbrojonej po zęby wersji C-130 Hercules. Wprowadzono również nowe uzbrojenie, nieśmiertelniki i zadania. Kolejną dużą nowością jest tryb Bitwa Pancerna (ang. Tank Superiority), w którym dwie drużyny czołgów walczą o kontrolę nad pojedynczą flagą.

  1. Battlefield 3 – strona oficjalna gry

Polska premiera pudełkowej wersji Battlefield 3: Siły pancerne - ilustracja #2 Battlefield 3: Siły pancerne to nie ostatni dodatek, jaki ma w planach DICE. Studio pracuje już nad dwoma kolejnymi DLC zatytułowanymi Dogrywka i Decydujące Starcie. Poza tymi rozszerzeniami twórcy są już na zaawansowanym etapie produkcji kolejnej odsłony cyklu, czyli Battlefield 4, choć jednocześnie obiecują, że część trzecia będzie wspierana nawet po premierze czwartej.