Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 lipca 2022, 11:30

BF3 Reality Mod wyszedł i zachwyca; oto wymagania sprzętowe i instrukcja instalacji

Po wielu miesiącach produkcji ukazał się wreszcie BF3: Reality Mod. Modyfikacja wynosi realizm w grze Battlefield 3 na zupełnie nowy poziom. Społeczność jest zachwycona.

Wczoraj, po wielu miesiącach produkcji, wyszła w końcu wyczekiwana, superrealistyczna modyfikacja do gry Battlefield 3. Mowa oczywiście o fanowskim projekcie BF3: Reality Mod, który znacząco odmienia gameplay w owej klasycznej strzelance EA DICE, wprowadzając m.in. wiele nowych, taktycznych rozwiązań poszczególnych akcji.

Społeczność realnie zadowolona

Pierwsze wrażenia społeczności są bardzo pozytywne. Gracze porównują moda do gry Squad, a część z nich uważa, że pod pewnymi względami wypada on lepiej niż ta udana produkcja studia Offworld Industries.

Chwalona jest zwłaszcza usprawniona praca zespołowa podczas starć, a także – choć to w dużej mierze zasługa samego Battlefielda 3, a nie moda – znakomicie prezentująca się destrukcja otoczenia (w pełnej krasie została zademonstrowana m.in. tutaj).

BF3: Reality Mod – jak pobrać?

Jeśli chcecie pobrać BF3: Reality Mod, możecie to zrobić, zakładając darmowe konto na tej stronie, a następnie ściągając aplikację Venice Unleashed Mod Installer (VU). Potem wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami opisanymi na poniższym wideo. Jeśli przytrafią się Wam problemy na początku zabawy, w dalszej części materiału znajdziecie przygotowane przez twórców wprowadzenie.

Warto mieć na uwadze, że aby uruchomić BF3: Reality Mod, potrzebne jest konto na platformie EA Play / Origin, a także legalna pecetowa kopia gry Battlefield 3 ze wszystkimi DLC (modyfikacja nie jest dostępna na innych platformach). Co więcej, mod ma nieco wyższe wymagania niż oryginalna produkcja EA DICE. Zapoznacie się z nimi poniżej.

BF3: Reality Mod – minimalne wymagania sprzętowe na PC

  • Procesor: Intel Core Quad 3.0 GHz
  • Karta graficzna: AMD Radeon / NVIDIA GeForce z 4 GB pamięci VRAM
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • DirectX: wersja 11
  • System operacyjny: Windows 7, 8 lub 10 w wersji 64-bit
  • Miejsce na dysku: ponad 20 GB
  • Inne: stałe połączenie internetowe

Hubert Śledziewski

Hubert Śledziewski

Z wykształcenia socjolog, z pasji gracz. Przygodę z gamingiem rozpoczął w wieku czterech lat – od Pegasusa. Obecnie preferuje PC i wymagające RPG-i, lecz nie stroni ani od konsol, ani od innych gatunków. Zawodowo pisze od 2016 roku. Z GRYOnline.pl związał się pięć lat później – choć zna serwis, odkąd ma dostęp do Internetu – by połączyć zamiłowanie do słowa i gier. Zajmuje się głównie newsami i publicystyką. Kiedy nie gra i nie pisze, najchętniej czyta, ogląda seriale (rzadziej filmy) i mecze Premier League, słucha ciężkiej muzyki, a także spaceruje z psem. Niemal bezkrytycznie kocha twórczość Stephena Kinga. Nie porzuca planów pójścia w jego ślady. Pierwsze „dokonania literackie” trzyma jednak zamknięte głęboko w szufladzie.

więcej