Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 czerwca 2020, 21:06

autor: Vergil

Battlefield 3 Remaster zadebiutuje wraz z Battlefield 6 – plotka

Battlefield 6, które ma skupić się na współczesnym konflikcie, trafi do sprzedaży wraz z grą Battlefield 3 Remaster. Taką informację przekazał graczom youtuber, który wcześniej poprawnie „przewidział” szczegóły zawartości Battlefielda 1 i Battlefielda V.

Battlefield 3 Remaster zadebiutuje wraz z Battlefield 6 – plotka - ilustracja #1
Battlefield 3 oszałamiał grafiką w dniu premiery. Czy tak samo będzie z jego remasterem?

Wczoraj donosiliśmy Wam o tym, że gra Battlefield 6 ukaże nam współczesny konflikt. Jak się okazuje, na tym nie kończą się interesujące (choć wciąż nieoficjalne) informacje związane z tym projektem. Youtuber podpisujący się jako Daqarie przekonuje bowiem w swoim materiale wideo, że wraz z tą produkcją w ręce graczy zostanie oddana zremasterowana wersja trzeciej części serii. Jak twierdzi, Battlefield 3 Remaster jest przygotowywany od dłuższego czasu i będzie towarzyszył szóstej głównej odsłonie cyklu w podobny sposób, jak miało to miejsce w przypadku Call of Duty: Modern Warfare Remastered (które zadebiutowało wraz z Call of Duty: Infinite Warfare).

Choć powyższe doniesienia nie są potwierdzone (przez co należy traktować je z przymrużeniem oka), warto zwrócić uwagę na fakt, że jak informuje serwis Wccftech, w przeszłości Daqarie prawidłowo „przewidział” szczegóły dotyczące zawartości Battlefielda 1 i Battlefielda V. Co więcej, do sprawy w pewnym sensie odniósł się także Aleksander Grondal, czyli producent wykonawczy w studiu DICE, który po publikacji owego filmu udostępnił na twitterze wielce wymowny post.

Poniżej znajdziecie natomiast omawiany materiał wideo.

  1. Oficjalna strona internetowa serii Battlefield
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach