Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 czerwca 2020, 21:06

autor: "Vergil"

Battlefield 3 Remaster zadebiutuje wraz z Battlefield 6 – plotka

Battlefield 6, które ma skupić się na współczesnym konflikcie, trafi do sprzedaży wraz z grą Battlefield 3 Remaster. Taką informację przekazał graczom youtuber, który wcześniej poprawnie „przewidział” szczegóły zawartości Battlefielda 1 i Battlefielda V.

Battlefield 3 Remaster zadebiutuje wraz z Battlefield 6 – plotka - ilustracja #1
Battlefield 3 oszałamiał grafiką w dniu premiery. Czy tak samo będzie z jego remasterem?

Wczoraj donosiliśmy Wam o tym, że gra Battlefield 6 ukaże nam współczesny konflikt. Jak się okazuje, na tym nie kończą się interesujące (choć wciąż nieoficjalne) informacje związane z tym projektem. Youtuber podpisujący się jako Daqarie przekonuje bowiem w swoim materiale wideo, że wraz z tą produkcją w ręce graczy zostanie oddana zremasterowana wersja trzeciej części serii. Jak twierdzi, Battlefield 3 Remaster jest przygotowywany od dłuższego czasu i będzie towarzyszył szóstej głównej odsłonie cyklu w podobny sposób, jak miało to miejsce w przypadku Call of Duty: Modern Warfare Remastered (które zadebiutowało wraz z Call of Duty: Infinite Warfare).

Choć powyższe doniesienia nie są potwierdzone (przez co należy traktować je z przymrużeniem oka), warto zwrócić uwagę na fakt, że jak informuje serwis Wccftech, w przeszłości Daqarie prawidłowo „przewidział” szczegóły dotyczące zawartości Battlefielda 1 i Battlefielda V. Co więcej, do sprawy w pewnym sensie odniósł się także Aleksander Grondal, czyli producent wykonawczy w studiu DICE, który po publikacji owego filmu udostępnił na twitterze wielce wymowny post.

Poniżej znajdziecie natomiast omawiany materiał wideo.

  1. Oficjalna strona internetowa serii Battlefield