Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 maja 2014, 10:26

autor: Góral

Battlefield 3 dostępny za darmo w sklepie Origin

Firma Electronic Arts udostępniła kolejną grę w ramach akcji Specjalny Prezent Origin. Tym razem za darmo do 3 czerwca można pobrać strzelankę FPP Battlefield 3. Jednocześnie do 16 czerwca przedłużono promocję na Plants vs. Zombies: Game of the Year Edition, która również dostępna jest za 0 zł.

Electronic Arts rozdaje za darmo trzeciego Battlefielda. - Battlefield 3 dostępny za darmo w sklepie Origin - wiadomość - 2014-05-29
Electronic Arts rozdaje za darmo trzeciego Battlefielda.

Firma Electronic Arts udostępniła za darmo w sklepie Origin kolejną produkcję. Tym razem można załapać się na darmowy egzemplarz popularnej strzelanki FPP Battlefield 3. Jeżeli jeszcze nie posiadacie tej gry w swojej kolekcji, to wystarczy, że udacie się w to miejsce, zalogujecie się na swoje konto Origin i dodacie tytuł do biblioteki. Pamiętajcie jednak, że tym razem promocja zakończy się dość szybko, gdyż potrwa tylko do 3 czerwca. Lepiej więc nie odkładać „zakupu” na przyszłość. Przy okazji przypominam, że cały czas za darmo możecie otrzymać także grę tower defense Plants vs. Zombies: Game of the Year Edition. W tym przypadku akcja miała zakończyć się 28 maja, jednak wydawca przedłużył ją do 16 czerwca. Projekt pobierzecie z tego miejsca.

Battlefield 3 dostępny za darmo w sklepie Origin - ilustracja #2Battlefield 3 to strzelanka FPP autorstwa studia DICE, która ukazała się na konsolach Xbox 360, PlayStation 3 oraz komputerach osobistych w 2011 roku. Tytuł osiągnął ogromny sukces, sprzedając się w ciągu pierwszego miesiąca w nakładzie przekraczającym 8 mln egzemplarzy. Produkcja została doceniona również w Polsce, znajdując w ciągu roku 250 tys. nabywców.

Warto także wspomnieć, że wczoraj firma Electronic Arts ujawniła kolejną odsłonę serii, tym razem skupiającą się na zmaganiach policjantów i przestępców. Szczegóły na temat gry Battlefield Hardline znajdziecie w tym miejscu. Pozostałe informacje mamy poznać 9 czerwca, podczas tegorocznych targów E3.