Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 maja 2014, 10:20

autor: Marcin "Sarge" Skierski

Wiedźmin 3: Dziki Gon - 5 czerwca odbędzie się konferencja poświęcona grze i GOG.com

Studio CD Projekt Red ogłosiło, że 5 czerwca o godzinie 20:00 rozpocznie się konferencja w Los Angeles, na której przedstawione zostaną nowe szczegóły na temat gry Wiedźmin 3: Dziki Gon oraz platformy cyfrowej dystrybucji GOG.com. Pełny zapis wideo z imprezy będzie można obejrzeć w sieci.

5 czerwca o godzinie 20:00 polskie studio CD Projekt Red zorganizuje specjalną konferencję dotyczącą gry Wiedźmin 3: Dziki Gon oraz platformy GOG.com. Impreza odbędzie się w Los Angeles, ale będzie można ją obejrzeć na żywo w sieci m.in. pod tym adresem. Na konferencji przedstawiony zostanie fragment rozgrywki, bonusy do zamówień przedpremierowych, a także zawartość Edycji Kolekcjonerskiej trzeciej części Wiedźmina. Oprócz tego możemy spodziewać się ujawnienia nowych informacji na temat The Witcher Adventure Game – planszówki w świecie Wiedźmina, która ukaże się również na tablety z systemem iOS i Android. Nie zabraknie też szczegółów dotyczących dalszego rozwoju serwisu cyfrowej dystrybucji GOG.com. Szykowana jest jakaś „sensacyjna wiadomość”, która zapowie coś „nowego”, co ma pojawić się na platformie GOG.com jeszcze w tym roku. Być może chodzi o coś na kształt usługi Steam Early Access?

Wiedźmin 3: Dziki Gon to trzecia odsłona popularnej serii gier cRPG opartych na prozie Andrzeja Sapkowskiego. Za przygotowanie tego tytułu odpowiedzialne jest polskie studio CD Projekt Red, które ma na koncie również poprzednie części cyklu. Premiera odbędzie się w lutym 2015 roku na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One.

  1. Konferencja studia CD Projekt Red – tutaj odbędzie się relacja na żywo (stream)