Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 maja 2014, 12:07

autor: Marcin "Sarge" Skierski

Plants vs. Zombies: Game of the Year Edition za darmo w sklepie Origin

W serwisie cyfrowej dystrybucji Origin w ramach „Specjalnego prezentu” udostępniono grę Plants vs. Zombies: Game of the Year Edition. Produkcję studia PopCap Games można przypisać za darmo do swojego konta Origin i zatrzymać ją na zawsze we własnej bibliotece.

Firma Electronic Arts udostępniła zupełnie za darmo grę Plants vs. Zombies w wersji Game of the Year Edition w serwisie cyfrowej dystrybucji Origin. To kolejny „Specjalny prezent” w tej usłudze po pierwszej części Dead Space, którą do wczoraj można było pobrać bez żadnych opłat. Jeśli chcecie dodać Plants vs. Zombies do swojej biblioteki Origin, musicie zalogować się na swoje konto, udać się pod ten adres i kliknąć przycisk „Kup teraz”. Wówczas nie zostanie od Was pobrana żadna opłata, a właścicielami gry pozostaniecie już na zawsze. Promocja potrwa do 28 maja i całkiem możliwe, że wówczas amerykański wydawca udostępni za darmo kolejną produkcję. Jak czytamy na oficjalnej stronie Origin, „nie ma żadnego haczyka”, więc korzystajcie z oferty jak najszybciej.

Plants vs. Zombies do 28 maja za darmo w serwisie Origin

Plants vs. Zombies to gra reprezentująca gatunek tower defense stworzona przez studio PopCap Games. Bronimy w niej domu przed atakiem zombie, rozstawiając w ogródku rośliny potrafiące na różne sposoby atakować nieumarłych. Tytuł wymaga strategicznego podejścia, bo z czasem otrzymujemy dostęp do 49 typów jednostek i kluczem jest wykorzystanie odpowiednich przeciwko konkretnym wrogom.

Produkcja studia PopCap Games zadebiutowała w maju 2009 roku na PC. Z czasem została przekonwertowana na Xboksa 360, PlayStation 3, PlayStation Vita, DS-a oraz urządzenia mobilne. Marka cieszy się sporą popularnością i jest cały czas rozwijana. W ubiegłym roku doczekaliśmy się facebookowej odsłony Plants vs. Zombies Adventures, a od kilku miesięcy na Xboksie One i Xboksie 360 dostępny jest spin-off Plants vs. Zombies: Garden Warfare, który wkrótce pojawi się także na PC. Oprócz tego wciąż czekamy na pecetową premierę gry Plants vs. Zombies 2: It’s About Time, która na razie ukazała się tylko na urządzeniach mobilnych z systemem iOS oraz Android.