Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 maja 2014, 12:12

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

WildStar - rozpoczęły się otwarte beta testy nowego MMO

Firma NCsoft, wraz ze studiem Carbine, rozpoczęła otwarte testy gry MMO WildStar. Beta nowego projektu byłych twórców World of Warcraft pozwala na wypróbowanie wielu aspektów produkcji i osiągniecie 30 poziomu doświadczenia. Zabawa potrwa do 18 maja, a 3 czerwca ukaże się pełna wersja.

WildStar - rozpoczęły się otwarte beta testy nowego MMO - ilustracja #1

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, firma NCsoft, wydawca gry MMO WildStar od studia Carbine, udostępniła tytuł w ramach otwartej bety. By dołączyć do zabawy, która potrwa do 18 maja, wystarczy odwiedzić oficjalną stronę produkcji, wybrać region, podać adres e-mail i odebrać klucz zapewniający udział w testach. Jeżeli już wcześniej udało się Wam zakosztować rozgrywki w zamkniętej becie, to nie musicie robić nic więcej – wystarczy, że zalogujecie się na swoje konto. Jednocześnie przypominam, że kilkanaście dni po zakończeniu zabawy, na rynku ukaże się pełna wersja WildStar, bowiem premiera produkcji została wyznaczona na 3 czerwca. Przy okazji opublikowano poniższy zwiastun, zachęcający do przetestowania nowego MMO.

Rozgrywka w beta testach jest dostępna za darmo przez 24 godziny na dobę. W czasie zabawy można uzyskać maksymalnie 30 poziom doświadczenia, zaznajamiając się przy okazji z większą częścią atrakcji szykowanych w pełnej wersji. Jest to też ostatnia okazja do sprawdzenia gry bez ponoszenia żadnych kosztów, gdyż po premierze będzie to płatna produkcja.

Tytuł można zamawiać w ramach pre-orderów, w cenie 44,99 euro (około 188 zł, tańszych ofert szukajcie w tym miejscu) za podstawową edycję. To jednak nie koniec wydatków. WildStar ma być bowiem grą wymagającą uiszczania comiesięcznych opłat, w wysokości 12,99 euro (około 54 zł). Naturalnie nabywając „podstawkę”, otrzymamy pierwsze 30 dni zabawy za darmo, ale po tym czasie konieczne będzie opłacanie abonamentu.

WildStar - rozpoczęły się otwarte beta testy nowego MMO - ilustracja #2WildStar to pierwsza produkcja stworzona przez amerykański zespół Carbine Studios. Nie oznacza to jednak, że deweloper nie ma żadnego doświadczenia. Firma została założona w 2005 roku przez kilkunastu byłych pracowników Blizzard Entertainment, pracujących m.in. przy grze World of Warcraft. Akcja tytułu rozgrywa się na planecie Nexus, której tajemnice starają się odkryć przedstawiciele różnych ras.