Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 marca 2010, 15:15

autor: Aleksander "Olek" Kaczmarek

Polska premiera God of War III

Dzisiaj na europejskim, w tym także polskim, rynku swoją premierę ma gra akcji God of War III. Ostatnia odsłona trylogii debiutuje na konsoli PlayStation3, a w polskiej wersji językowej głosu głównym bohaterom użyczyli m.in. Bogusław Linda i Michał Żebrowski.

Dzisiaj na europejskim, w tym także polskim, rynku swoją premierę ma gra akcji God of War III. Ostatnia odsłona trylogii debiutuje na konsoli PlayStation 3, a w polskiej wersji językowej głosu głównym bohaterom użyczyli m.in. Bogusław Linda i Michał Żebrowski.

Fabuła God of War III stanowi kontynuację wydarzeń przedstawionych w wydanej trzy lata temu drugiej części gry. Świat starożytnych Greków i ich mitologii po raz kolejny stanie w ogniu i krwi. Wcielając się w spartańskiego wojownika imieniem Krotos, graczom przyjdzie zemścić się na zdradliwych bogach Olimpu.

Polska premiera God of War III - ilustracja #1

Przypomnijmy, że wcześniejsze odsłony serii God of War wydane zostały na konsolę PlayStation 2. Wraz z przejściem na platformę kolejnej generacji, gra zyskała zupełnie nową oprawę audio-wizualną oraz bardziej realistyczną rozgrywkę. Twórcy GoW3 (firma Sony Computer Entertainment) wprowadzili też zupełnie nowe rodzaje broni, wymagające odmiennych stylów walki. Zmieniono również system magii a w grze pojawiło się wiele ciekawych artefaktów. Znacznie poprawiona została także inteligencja przeciwników.

Gra God of War III została w pełni spolonizowana. Graczom pozostawiono też możliwość zagrania w oryginalnej, angielskiej wersji językowej z polskimi podpisami lub bez.

Zachęcamy do zapoznania się z recenzją gry opublikowaną w serwisie gry-online, a także z ciekawymi materiałami wideo przygotowanymi przez redakcję serwisu tvgry.pl.

Zapraszamy też do odwiedzenia sklepu gry-online, w którym grę God of War III nabyć można w cenie 209,90 zł.

  1. God of War III – video gameplay
  2. God of War III – film startowy
  3. God of War III – choas will rise