Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 marca 2010, 15:59

autor: Jiker

Posłuchaj Bogusława Lindy w roli Kratosa - głównego bohatera God of War III!

Jak roli Kratosa wypadnie Bogusław Linda? Takie pytanie 1 października 2009 roku postawiło sobie wielu polskich miłośników przygód zabójcy bogów, czekających na premierę God of War III. Ujawnienie tej informacji było wielkim zaskoczeniem. Dzisiaj każdy z Was może się przekonać, czy kultowy aktor filmowy poradził sobie z powierzonym mu zadaniem!

Wielu polskich miłośników przygód zabójcy bogów, czekających na premierę God of War III, postawiło 1 października 2009 roku następujące pytanie: jak w roli Kratosa wypadnie Bogusław Linda? Ujawnienie tej wiadomości – doszło do tego w czasie konferencji polskiego oddziału firmy Sony, poświęconej tematowi Lokalizacji 2.0 – było wielkim zaskoczeniem i wywołało niemałą dyskusję na forum. Dzisiaj każdy z Was może się przekonać, czy kultowy aktor filmowy poradził sobie z powierzonym mu zadaniem!

Wszystko dzięki opublikowaniu przez Sony Computer Entertainment Polska rodzimej wersji zwiastuna Chaos Will Rise, którego początek został wzbogacony kilkoma krótkimi, ale za to przekonywującymi kwestiami Bogusława Lindy. Każda z nich wypowiadana jest z wielką energią i siłą. I choć w zwrocie „Chaos zapanuje znowu ” wydaje się, że coś niedobrego stało się z szykiem zdania, całość wpasowuje się w klimat filmu wyjątkowo dobrze. Czy i Wy odnosicie podobne wrażenie?

Posłuchaj Bogusława Lindy w roli Kratosa - głównego bohatera God of War III! - ilustracja #1

God of War III zostanie wydany w państwach kontynentalnej Europy 17 marca. W naszym kraju produkcja trafi do sklepów w pełnej polskiej wersji językowej (z możliwością wyboru oryginalnej, angielskiej ścieżki dźwiękowej z włączonymi polskimi napisami). W grze oprócz Bogusława Lindy usłyszymy również Michała Żebrowskiego, który wcielił się w Herkulesa. Opis wszystkich planowanych edycji GoWIII, wraz z cenami, znajdziecie w tym miejscu.