Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 listopada 2019, 17:45

Plotka: Activision tworzy remake Tony Hawk's Pro Skater 1 i 2 [Aktualizacja]

Dwie pierwsze odsłony Tony Hawk's Pro Skater mogą doczekać się odświeżonych wersji. Według przecieków, Activision przygotowało podobno prototypy produkcji, które trafiły do pracowników studia. Nie jest jednak pewne, czy faktycznie chodzi o remake, czy też demo jest punktem wyjścia dla nowego projektu.

Aktualizacja: Doniesienia o powstawaniu kolejnej gry z serii Tony Hawk zdaje się potwierdzać wywiad, jakiego udzieliła w październiku dla podcastu The Nine Club skaterka Lizzie Armanto. Zapytana o swoją obecność w Tony Hawk's Pro Skater 5 przyznała, że pojawi się ona w kolejnej odsłonie cyklu. Niestety fragmenty wywiadu zawierające tę informację zostały już wycięte.

Seria Tony Hawk powróci w wielkim stylu? - Plotka: Activision tworzy remake Tony Hawk's Pro Skater 1 i 2 [Aktualizacja] - wiadomość - 2019-11-25
Seria Tony Hawk powróci w wielkim stylu?

Seria Tony Hawk przeżywa ostatnio zastój. Ostatnia część cyklu - Tony Hawk's Pro Skater 5 - ukazała się cztery lata temu i nie spotkała się ze zbyt ciepłym przyjęciem. Dodatkowo w ubiegłym roku znany skater, którego imieniem sygnowana jest marka, zakończył współpracę z Activision. Taki stan rzeczy nie zniechęca jednak filmy do porzucenia cyklu. Według najnowszych przecieków pierwsze dwie odsłony Tony Hawk's Pro Skater mogą doczekać się swoich odświeżonych wersji.

Informacje te pochodzą od użytkownika Twittera kryjącego się pod pseudonimem Sabi. Według wpisu Activision przygotowało dema, które trafiły do pracowników firmy. Ich dokładne przeznaczenie nie jest pewne. Mogą stanowić one podstawę dla pełnego remake’u dwóch pierwszych odsłon serii Tony Hawk's Pro Skater lub być punktem wyjścia dla nowego projektu.

Należy mieć na uwadze, że to tylko plotki. Sabi jednak niejednokrotnie udostępniał informacje, które później okazywały się prawdą. Za przykład może tutaj posłużyć Roller Champions – o powstawaniu produkcji Sabi donosił na kilka tygodni przed jej oficjalną zapowiedzią.