Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 marca 2020, 17:24

autor: Froozyy

Nowa gra Tony Hawk wyjdzie w tym roku, twierdzi zespół muzyczny

Zespół muzyczny The Death Set udostępnił na swoim Facebooku wpis, z którego wynika, że jego pięć piosenek trafi do najnowszej odsłony serii Tony Hawk's Pro Skater, która ukaże się jeszcze w tym roku. Wiadomość ta została szybko usunięta, co wskazuje na to, że muzycy pospieszyli się z informowaniem o tym swoich fanów.

Chcielibyście nową odsłonę Tony Hawk's Pro Skater? - Nowa gra Tony Hawk wyjdzie w tym roku, twierdzi zespół muzyczny - wiadomość - 2020-03-10
Chcielibyście nową odsłonę Tony Hawk's Pro Skater?

Zespół muzyczny The Death Set poinformował dziś na swoim oficjalnym profilu na Facebooku, że jego pięć piosenek trafi do najnowszej odsłony serii Tony Hawk's Pro Skater, która ukaże się jeszcze w tym roku (warto zaznaczyć, że wpis ten został już usunięty, ale jego wersję archiwalną znajdziecie tutaj). O samej grze nie usłyszeliśmy jeszcze żadnych oficjalnych informacji. Na razie fani muszą żyć z nadzieją, że nie okaże się ona tylko kolejną produkcją przeznaczoną na urządzenia mobilne.

Według ostatnich doniesień z listopada zeszłego roku firma Activision zamierza stworzyć odświeżone wersje dwóch pierwszych części serii. Informacje o powstawaniu kolejnej gry potwierdził także wywiad, jakiego udzieliła w październiku dla podcastu The Nine Club skaterka Lizzie Armanto. W nim przyznała, że pojawi się w następnej odsłonie cyklu, chociaż wtedy nie zdradziła żadnych dodatkowych szczegółów na ten temat.

Ostatnia część Tony Hawk’s Pro Skater ukazała się w 2015 roku. Tytuł nie spotkał się ze zbyt ciepłym przyjęciem, a w 2018 roku sam skater, którego imieniem podpisywana jest marka, zakończył współpracę z Activision. Wygląda jednak na to, że nie powstrzymało to deweloperów przed porzuceniem cyklu. Jeśli nowa gra faktycznie ma ukazać się w 2020 roku, to możemy spodziewać się, że usłyszymy o niej oficjalnie już w najbliższym czasie.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
Tony Hawk's Pro Skater 1+2

Tony Hawk's Pro Skater 1+2