Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 marca 2020, 17:35

autor: Vergil

Doom Eternal pozwoli zmienić wygląd bohatera – np. strojem jednorożca

Firma Bethesda Softworks opublikowała materiał wideo prezentujący możliwości zmiany wyglądu głównego bohatera, które otrzymamy w grze Doom Eternal. Wśród dostępnych kostiumów uwagę zwraca przede wszystkim strój jednorożca z różowymi skrzydłami na plecach, przygotowany dla abonentów usługi Twitch Prime.

W SKRÓCIE:
  1. Doom Eternal pozwoli nam dostosować wygląd bohatera do indywidualnych preferencji;
  2. wśród dostępnych kostiumów prym wiedzie „DOOM-orożec”;
  3. strój będzie dostępny od 20 marca do 21 kwietnia dla wszystkich abonentów usługi Twitch Prime.

Na dziesięć dni przed premierą gry Doom Eternal w sieci pojawił się materiał wideo prezentujący możliwości zmiany wyglądu jej głównego bohatera. Doom Slayera będzie można ubrać nie tylko w rozmaite wersje kolorystyczne podstawowego pancerza, lecz również w szereg dodatkowych strojów, które zobaczymy zarówno w trybie multiplayer, jak i w kampanii dla pojedynczego gracza (na przykład w trybie fotograficznym). Na sprawdzenie ma czekać między innymi kombinezon przywodzący na myśl rynsztunek gladiatorów, zbroję budzącą skojarzenia z tą z pierwszej części serii, a nawet... strój białego jednorożca z różowymi akcentami (te buty...) oraz skrzydłami na plecach. Dostęp do nich (a także do dodatkowych animacji i podiów) odblokujemy w miarę postępów.

Na widok takiego przeciwnika niejeden demon parsknie śmiechem... a potem zmieni się w krwawą plamę. - Doom Eternal pozwoli zmienić wygląd bohatera – np. strojem jednorożca - wiadomość - 2020-03-10
Na widok takiego przeciwnika niejeden demon parsknie śmiechem... a potem zmieni się w krwawą plamę.

Ostatni z wymienionych kostiumów będzie dostępny wyłącznie dla abonentów usługi Twitch Prime. Jak można wyczytać na oficjalnej stronie internetowej firmy Bethesda Softworks, oprócz samej skórki pakiet DOOM-orożec będzie zawierał szereg dodatków, które obejmują jej bonusowe warianty, animacje (jak „Rumakowanie” czy „Patataj”), nagłówek oraz ikonę gracza. Do odblokowania owej zawartości wystarczy połączyć swoje konto Bethesda.net z kontem Twitch. Promocja potrwa od 20 marca do 21 kwietnia.

Przypomnijmy, że Doom Eternal 20 marca trafi na komputery osobiste, PlayStation 4, Xboksa One oraz na platformę Stadia; w późniejszym terminie tytuł pojawi się również na konsoli Nintendo Switch. Nad Wisłą gra otrzyma pełną lokalizację. O tym, jakie zmiany względem Dooma z 2016 roku wprowadziło studio id Software, przeczytacie w naszej zapowiedzi.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Doom Eternal
  2. Grałem w Doom Eternal i co za dużo... to na zdrowie!