Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 sierpnia 2020, 10:46

autor: Karol Laska

Marvel’s Avengers i Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 z Denuvo

Coraz więcej nowych tytułów zaopatruje się w oprogramowanie antypirackie Denuvo. Marvel’s Avengers i Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 to kolejne przykłady takich gier.

Marvel’s Avengers i Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 z Denuvo - ilustracja #1
Piractwo w tym przypadku nie wchodzi w grę.

Zła wiadomość dla piratów internetowych, bowiem u kolejnych dwóch premier potwierdzono obecność technologii antyingerencyjnej Denuvo Anti-Tamper, co utrudni nielegalną darmową dystrybucję owych gier. Mowa o Marvel’s Avengers oraz Tony Hawk’s Pro Skater 1+2. W przypadku produkcji Square Enix zastosowanie oprogramowania potwierdzone zostało w zakładce gry na Steamie. Jeżeli chodzi o odświeżone symulatory jazdy na deskorolce, to otrzymały one już nawet własną stronę wsparcia technicznego. Będą na nią kierowani wszyscy nabywcy gier, którym nie uda się jej automatycznie aktywować przez internet.

Obydwie produkcje zadebiutują na PC 4 września tego roku, ale na dwóch konkurencyjnych platformach. W „Mścicieli” wcielimy się na Steamie, a do skateparku udamy się za pośrednictwem Epic Games Store. W tytuły te zagramy także na PlayStation 4 oraz Xboksie One (ponadto premiera Marvel’s Avengers szykowana jest na PlayStation 5 i Xboksa Series X).

Karol Laska

Karol Laska

Swoją żurnalistyczną przygodę rozpoczął na osobistym blogu, którego nazwy już nie warto przytaczać. Następnie interpretował irańskie dramaty i Jokera, pisząc dla świętej pamięci Fali Kina. Dziennikarskie kompetencje uzasadnia ukończeniem filmoznawstwa na UJ, ale pracę dyplomową napisał stricte groznawczą. W GOL-u działa od marca 2020 roku, na początku skrobał na potęgę o kinematografii, następnie wbił do newsroomu, a w pewnym momencie stał się człowiekiem od wszystkiego. Aktualnie redaguje i tworzy treści w dziale publicystyki. Od lat męczy najdziwniejsze „indyki” i ogląda arthouse’owe filmy – ubóstwia surrealizm i postmodernizm. Docenia siłę absurdu. Pewnie dlatego zdecydował się przez 2 lata biegać na B-klasowych boiskach jako sędzia piłkarski (z marnym skutkiem). Przesadnie filozofuje, więc uważajcie na jego teksty.

więcej