Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 sierpnia 2020, 11:36

autor: Frozen

Total War Saga: Troy – 7,5 mln graczy przypisało grę do konta

7,5 mln użytkowników Epic Games Store dodało do swojego konta Total War Saga: Troy, najnowszą odsłonę popularnego cyklu od Creative Assembly, która w ramach promocji była dostępna za darmo przez 24 godziny od premiery.

Total War Saga: Troy – 7,5 mln graczy przypisało grę do konta - ilustracja #1
Akcja miała na celu m.in. zachęcenie nowych graczy do serii Total War.

Studio Creative Assembly ogłosiło, że 7,5 mln graczy odebrało darmowe Total War Saga: Troy w ciągu pierwszych 24 godzin od premiery tytułu. Wynik przekroczył oczekiwania twórców.

„Byliśmy nastawieni optymistycznie, ale nie przewidzieliśmy aż takiego poziomu podekscytowania” – powiedział Rob Bartholomew, dyrektor ds. produktu ze studia Creative Assembly. „Wspaniale było współpracować z Epic Games nad rozdawaniem nowej gry za darmo. Tak wielu entuzjastów gier strategicznych – starych i nowych – może teraz doświadczyć tej niesamowitej sagi. Jesteśmy bardzo szczęśliwi”.

Promocja dobiegła już końca. Cena gry wynosi obecnie 212,99 zł. Przypominamy, że Total War Saga: Troy jest czasowym tytułem ekskluzywnym dla Epic Games Store. Produkcja trafi na Steama najwcześniej 13 sierpnia 2021 roku.