Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 maja 2020, 18:33

Tony Hawk’s Pro Skater 1 i 2 doczekają się remasterów [Aktualizacja]

Podczas wydarzenia Summer Game Fest oficjalnie zapowiedziano zestaw remasterów Tony Hawk’s Pro Skater 1 i 2. Udostępniono również pierwszy zwiastun.

Tony Hawk’s Pro Skater 1 i 2 doczekają się remasterów [Aktualizacja] - ilustracja #1
Pierwsze dwie części serii Tony Hawk’s Pro Skater doczekają się w tym roku solidnie odświeżonych wersji, które będą czymś więcej niż zwykłym remasterem.

Firma Activision Blizzard przygotowuje się do wydania remasterów pierwszych dwóch części serii Tony Hawk’s Pro Skater. Zestaw został potwierdzony podczas transmisji Summer Game Fest. Za odświeżone wersje Tony Hawk’s 1 & 2 odpowiada znane z Crash Bandicoot N. Sane Trilogy studio Vicarious Visions. Gry mają zawierać niemal tę samą zawartość, co oryginały, włącznie ze wszystkimi poziomami i pełną listą profesjonalnych skaterów, takich jak tytułowy Tony Hawk, Bucky Lasek, Geoff Rowley, Andrew Reynolds czy Chad Muska.

Ponadto wiadomo, że repertuar sztuczek powiększy się o znane z późniejszych odsłon cyklu triki. Ścieżka dźwiękowa w dużej mierze pozostanie niezmieniona, a nawet pojawią się nowe utwory. W grach nie zabraknie także trybów z podzielonym ekranem, wielosobowego oraz bardziej rozbudowanych niż w pierwotnych wersjach edytorów Create-A-Park i Create-A-Skater. Obie części doczekają się także znacznie poprawionej grafiki, a zmiany nie ograniczą się wyłącznie do dodania obsługi rozdzielczości 4K i HDR. Menu główne zostanie przemodelowane, a w grach pojawią się funkcje znane ze współczesnych produkcji pokroju szybkiego wczytania rozgrywki.

Tony Hawk’s Pro Skater 1 i 2 doczekają się remasterów [Aktualizacja] - ilustracja #2
Zapowiedziano również edycję kolekcjonerską.

Remastery Tony Hawk’s Pro Skater 1 & 2 zadebiutują 4 września 2020 roku na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One (189,99 zł). Wersja komputerowa pojawi się na wyłączność Epic Games Store w cenie 162 zł (standardowa edycja) oraz 205 zł (edycja Deluxe). Z kolei na konsolach doczekamy się wydań pudełkowych oraz wycenionej na 99,99 dolarów kolekcjonerki z limitowaną deską do deskorolki. Zamawiając pakiet gier w przedsprzedaży, otrzymacie przed premierą dostęp do wersji demonstracyjnej, która będzie zawierać poziom Warehouse.