Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 31 lipca 2019, 18:09

autor: Ender

PlayStation Plus na sierpień: Sniper Elite 4 i WipEout Omega Collection

Sony ogłosiło tytuły produkcji, które w sierpniu trafią do abonentów PlayStation Plus. Posiadacze konsoli PlayStation 4 otrzymają możliwość pobrania strzelanki Sniper Elite 4 oraz futurystycznej gry wyścigowej WipEout: Omega Collection.

Wiemy już, jakie dwie produkcje subskrybenci PlayStation Plus będą mogli w sierpniu dodać do swojej wirtualnej biblioteki gier na PlayStation 4. Pierwszą z nich jest Sniper Elite 4, czwarta odsłona cyklu FPS-ów osadzonych w realiach II wojny światowej, w których wcielamy się w tytułowego wyborowego strzelca. Tytuł został wydany pierwotnie w 2017 roku, otrzymując względnie pozytywne noty od recenzentów (w serwisie Metacritic gra zdobyła 78 punktów). W trakcie zabawy, przypadającej na końcowy etap wojny, przeniesiemy się do Włoch, gdzie wspólnie z tamtejszym ruchem oporu walczyć będziemy z niemieckim okupantem. Poza kampanią fabularną, którą przejdziemy także w trybie kooperacji, na graczy czeka również rozgrywka wieloosobowa.

Drugą sierpniową produkcją jest futurystyczna gra wyścigowa WipEout: Omega Collection. Tytuł to zremasterowana kolekcja ostatnich odsłon popularnego cyklu WipEout (WipEout 2048 oraz WipEout HD wraz z dodatkiem HD Fury), który narodził się na pierwszym PlayStation. Na fanów szybkiej jazdy czeka w sumie aż 26 tras, zróżnicowane tryby rozgrywki, kilka typów mistrzostw, a także wiele modeli superszybkich bolidów. Warto dodać, że gra współpracuje z okularami rzeczywistości wirtualnej PlayStation VR.

PS Plus to płatna usługa dla użytkowników konsol PlayStation. W ramach subskrypcji otrzymujemy m.in. co najmniej dwie darmowe gry, możliwość grania online, ekskluzywne zniżki w PS Store, pierwszeństwo grania w wybrane tytuły oraz 100 GB miejsca na swoje save'y w chmurze. Usługa jest dostępna w ramach następujących abonamentów: 1 miesiąc (32 PLN), 3 miesiące (100 PLN) i 12 miesięcy (240 PLN) Dodajmy, że w sierpniu podwyżce ulegnie cena abonamentu na jeden miesiąc.

  1. Oficjalna strona PlayStation Plus

Sierpniowa oferta PlayStation Plus:

  1. Sniper Elite 4 (PS4)
  2. WipEout: Omega Collection (PS4)

Gry pobierzemy za darmo od 6 sierpnia.

Gry, które w sierpniu zostaną wycofane z usługi PlayStation Plus:

  1. Detroit: Become Human (PS4)
  2. Horizon Chase Turbo (PS4)

Na koniec przypomnijmy, że luty był ostatnim miesiącem, kiedy do naszej wirtualnej biblioteki mogliśmy dodać produkcje na konsole PlayStation Vita i PlayStation 3. Od marca subskrybenci otrzymują tylko dwie gry na PlayStation 4. Na razie Sony nie planuje wprowadzać żadnych kolejnych zmian do formuły PlayStation Plus.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.