Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 września 2016, 11:20

Sniper Elite 4 na nowym zwiastunie. Do pre-orderów dołączone zostanie DLC Target Führer

Zespół Rebellion opublikował świeży zwiastun strzelanki Sniper Elite 4. Twórcy poinformowali także, że pre-ordery zostaną nagrodzone dodatkiem DLC Target Führer, w którym zapolujemy na Adolfa Hitlera.

Studio Rebellion wypuściło nowy zwiastun gry Sniper Elite 4, czyli kolejnej odsłony cyklu popularnych snajperskich strzelanek. Zespół ujawnił także, jakie atrakcje towarzyszyć będą preorderom.

SNIPER ELITE 4 W SKRÓCIE:
  • Deweloper: Rebellion
  • Wydawca: Rebellion
  • Gatunek: gra akcji
  • Platformy: PC, Xbox One, PlayStation 4
  • Data premiery: 14 lutego 2017 r.

Zamówienia przedpremierowe nagrodzone zostaną dodatkiem DLC Target Führer. Zgodnie z tytułem będzie to misja, w której spróbujemy zabić Adolfa Hitlera. Jej akcja toczyć się ma na terenie bazy U-bootów. Dodatek pozwoli na zabawę samemu lub w trybie kooperacyjnym dla dwóch osób. Autorzy obiecują, że gracze będą mogli zgładzić cel na wiele różnych sposobów. Osoby z preorderami dostaną także Camo Rifles Skin Pack, czyli zestaw alternatywnych skórek do karabinów.

Warto tutaj wspomnieć, że dodatki z misjami polegającymi na zabiciu Hitlera są już tradycją tego cyklu. Sniper Elite V2 dostało DLC Kill Hitler, a do Sniper Elite III: Afrika ukazało się rozszerzenie Target Hitler: Hunt the Grey Wolf.

Polowania na Hitlera to już tradycja serii. - Sniper Elite 4 na nowym zwiastunie. Do preorderów dołączone zostanie DLC Target Führer - wiadomość - 2016-09-21
Polowania na Hitlera to już tradycja serii.

Przypomnijmy, że Sniper Elite 4 zmierza na pecety oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Początkowo premiera planowana była na końcówkę tego roku, ale potem została przełożona na 14 lutego 2017 r. Poślizg spowodowała chęć lepszego dopracowania projektu. Nie jest to wielkim zaskoczeniem, gdyż obecnie studio Rebellion jest bardzo zajęte. Kilka miesięcy temu wydało remastera Battlezone 98 Redux, a na październik zaplanowano debiut Battlezone.

Warto wspomnieć, że rodzimym dystrybutorem gry Sniper Elite 4 będzie firma Cenega, jednak klasycznej edycji pudełkowej doczekają się wyłącznie posiadacze konsol PlayStation 4 oraz Xbox One. Pecetowa wersja dostępna będzie w naszym kraju tylko w dystrybucji cyfrowej. Gra otrzyma lokalizację kinową (napisy) na wszystkich trzech platformach.

  1. Snipe Elite 4- oficjalna strona gry
  2. Sniper Elite 4 - kompendium wiedzy
  3. Graliśmy w grę Sniper Elite 4 – ogromne poziomy i malutkie nowości (zapowiedź)(