Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 marca 2017, 16:21

autor: Góral

Sniper Elite 4 - DLC Deathstorm Part 1: Inception ukaże się 21 marca

Poznaliśmy datę premiery pierwszego dodatku do gry Sniper Elite 4, zatytułowanego Deathstorm Part 1: Inception. Rozszerzenie ukaże się 21 marca wraz z nowym trybem i mapą do multiplayera oraz Night Fighter Expansion Pack.

Studio Rebellion ujawniło datę premiery Deathstorm Part 1: Inception – zupełnie nowej minikampanii do gry Sniper Elite 4. Dodatek ukaże się na konsolach PlayStation 4 i Xbox One oraz komputerach osobistych 21 marca. Akcja rozszerzenia rozgrywać będzie się po wydarzeniach ukazanych w „podstawce”. Tym razem udamy się na mroźne tereny w północnych Włoszech, gdzie znajduje się zbombardowana baza marynarki wojennej nazistów, w której jednak nadal znajduje się wielu wrogów. Nie pozostanie nam więc nic innego, jak się z nimi uporać. Misja ta to jednak tylko wstęp do dużo większego zlecenia – Karl Fairburne musi bowiem odzyskać cenną przesyłkę nazwaną Deathstorm.

Deathstorm Part 1: Inception to pierwszy z trzech fabularnych dodatków. - Sniper Elite 4 - DLC Deathstorm Part 1: Inception ukaże się 21 marca - wiadomość - 2017-03-17
Deathstorm Part 1: Inception to pierwszy z trzech fabularnych dodatków.
Nadchodzące DLC do gry Sniper Elite 4:
  • Deathstorm Part 1: Inception – dodatek fabularny;
  • Night Fighter Expansion Pack – pakiet elementów kosmetycznych;
  • Elimination i Night Woods – nowy tryb i mapa do multiplayera;
  • wszystkie dodatki ukażą się 21 marca.

W tym samym dniu co Deathstorm Part 1: Inception zadebiutuje też Night Fighter Expansion Pack, czyli zestaw trzech broni, skórek dla ośmiu pukawek oraz dwóch postaci (jedna kobieta i jeden mężczyzna). Z kolei fani multiplayera mogą liczyć na nowy tryb Elimination, który również pojawi się 21 marca. Jest to zabawa przeznaczona dla dwunastu graczy podzielonych na dwie drużyny. Celem jest oczywiście zabicie wszystkich przeciwników, ale wyeliminowana osoba może wrócić na pole walki, jeżeli kolega z ekipy pozbędzie się jednego z wrogów.

Wraz z nowym trybem dostaniemy także mapę Night Woods. Przypominamy, że wszystkie dodatkowe tryby i lokacje do multiplayera dostępne będą za darmo.