Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 marca 2017, 18:37

autor: Góral

Farpoint na PS VR ukaże się 17 maja wraz z kontrolerem PlayStation VR Aim

Kosmiczna strzelanka Farpoint na PlayStation VR ukaże się 17 maja. Wraz z grą zadebiutuje kontroler celowniczy PlayStation VR Aim.

Farpoint na PS VR ukaże się 17 maja wraz z kontrolerem PlayStation VR Aim - ilustracja #1

Farpoint, jedna z ciekawszych gier przeznaczonych na PlayStation VR, zadebiutuje 17 maja bieżącego roku w cenie 249 zł (możecie ją już zamawiać w PlayStation Store). Wraz z produkcją ukaże się specjalny kontroler celowniczy (PlayStation VR Aim), który kupimy za 89,99 euro (ok. 387 zł) razem ze strzelanką studia Impulse Gear. Urządzenie ma być bardzo precyzyjne, „wzbogacające Twoje przygody o niesamowitą celność w kompatybilnych grach na PS VR”. Ponadto zostanie wyposażone w czujniki ruchu oraz kulę świetlną współpracującą z PlayStation Camera, a także dwa drążki i „sterowanie DualShock 4” przeznaczone zarówno dla prawo-, jak i leworęcznych graczy.

Farpoint z kontrolerem PlayStation VR Aim kosztować będzie ok. 387 zł.
Farpoint z kontrolerem PlayStation VR Aim kosztować będzie ok. 387 zł.
Farpoint w skrócie:
  • strzelanka przeznaczona na PlayStation VR;
  • ukaże się 17 maja bieżącego roku;
  • wraz z grą zadebiutuje kontroler celowniczy PlayStation VR Aim.

Samo Farpoint będzie strzelanką, w której trafimy na niebezpieczną planetę pełną obcych. Dysponując karabinem z wbudowanym skanerem, zmuszeni zostaniemy do przemierzania niegościnnych terenów oraz oczywiście walki z wrogami. Produkcja przeznaczona będzie nie tylko dla samotników, gdyż możliwa ma być także zabawa w co-opie przez Internet. Tryb ten pozwoli na odwiedzanie już zaliczonych poziomów, na których będziemy wspólnie z kolegą odpierać hordy obcych.

Na rewolucyjną produkcję się raczej nie zapowiada, ale na rynku wirtualnej rzeczywistości brakuje tego typu dużych, rozbudowanych i dopieszczonych gier, a wygląda na to, ze Farpoint będzie właśnie takim projektem. Posiadacze PlayStation VR powinni więc zacząć odkładać pieniążki.

W Farpoint pojawi się tryb co-op. - Farpoint na PS VR ukaże się 17 maja wraz z kontrolerem PlayStation VR Aim - wiadomość - 2017-03-17
W Farpoint pojawi się tryb co-op.