Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 lipca 2009, 12:00

autor: Jiker

Pecetowy Street Fighter IV także na Steamie

Pecetowa wersja Street Fighter IV zadebiutuje na europejskim i amerykańskim rynku odpowiednio 3 i 7 lipca. Nie dotyczy to niestety naszego kraju – z uwagi na brak oficjalnego dystrybutora (wcześniej był nim CD Projekt) zakup dzieła firmy Capcom będzie utrudniony. W pewnym stopniu sytuację poprawia jednak wydanie wersji cyfrowej, która zadebiutuje w ofercie platformy Steam.

Pecetowa wersja Street Fighter IV zadebiutuje na europejskim i amerykańskim rynku odpowiednio 3 i 7 lipca. Nie dotyczy to niestety naszego kraju – z uwagi na brak oficjalnego dystrybutora (wcześniej był nim CD Projekt) zakup dzieła firmy Capcom będzie utrudniony. W pewnym stopniu sytuację poprawia jednak wydanie wersji cyfrowej, która zadebiutuje w ofercie platformy Steam na początku przyszłego tygodnia.

Pecetowy Street Fighter IV także na Steamie - ilustracja #1

Firma Valve poinformowała właśnie o możliwości wcześniejszego zaopatrzenia się w grę i uniknięcia tym samym spodziewanych kolejek. W takim przypadku produkcja zostanie oczywiście aktywowana w dniu premiery, czyli 7 lipca. W chwili obecnej złożenie zamówienia przedpremierowego uprawnia nas dodatkowo do drobnego rabatu – zamiast 37,99 euro zapłacimy za grę 34,19 euro (czyli około 150 złotych w promocji).

Zanim jednak zdecydujecie się na pobranie Street Fighter IV sprawdźcie, czy Wasz komputer spełnia wymagania sprzętowe. Możecie tego dokonać m.in. za sprawą specjalnego benchmarka opracowanego na bazie dzieła firmy Capcom.

Ostatnia aktualizacja: 2009-07-01

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Street Fighter IV

Street Fighter IV