Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 lipca 2009, 12:00

autor: Jiker

Pecetowy Street Fighter IV także na Steamie

Pecetowa wersja Street Fighter IV zadebiutuje na europejskim i amerykańskim rynku odpowiednio 3 i 7 lipca. Nie dotyczy to niestety naszego kraju – z uwagi na brak oficjalnego dystrybutora (wcześniej był nim CD Projekt) zakup dzieła firmy Capcom będzie utrudniony. W pewnym stopniu sytuację poprawia jednak wydanie wersji cyfrowej, która zadebiutuje w ofercie platformy Steam.

Pecetowa wersja Street Fighter IV zadebiutuje na europejskim i amerykańskim rynku odpowiednio 3 i 7 lipca. Nie dotyczy to niestety naszego kraju – z uwagi na brak oficjalnego dystrybutora (wcześniej był nim CD Projekt) zakup dzieła firmy Capcom będzie utrudniony. W pewnym stopniu sytuację poprawia jednak wydanie wersji cyfrowej, która zadebiutuje w ofercie platformy Steam na początku przyszłego tygodnia.

Pecetowy Street Fighter IV także na Steamie - ilustracja #1

Firma Valve poinformowała właśnie o możliwości wcześniejszego zaopatrzenia się w grę i uniknięcia tym samym spodziewanych kolejek. W takim przypadku produkcja zostanie oczywiście aktywowana w dniu premiery, czyli 7 lipca. W chwili obecnej złożenie zamówienia przedpremierowego uprawnia nas dodatkowo do drobnego rabatu – zamiast 37,99 euro zapłacimy za grę 34,19 euro (czyli około 150 złotych w promocji).

Zanim jednak zdecydujecie się na pobranie Street Fighter IV sprawdźcie, czy Wasz komputer spełnia wymagania sprzętowe. Możecie tego dokonać m.in. za sprawą specjalnego benchmarka opracowanego na bazie dzieła firmy Capcom.