Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 lipca 2011, 11:35

autor: Sarge

Pakiet Splinter Cell Trilogy znowu opóźniony

Zmierzający na PlayStation 3 zestaw Tom Clancy’s Splinter Cell Trilogy zaliczył kolejne opóźnienie. Firma Ubisoft ogłosiła nowy termin premiery.

Zmierzający na PlayStation 3 zestaw Tom Clancy’s Splinter Cell Trilogy zaliczył kolejne opóźnienie. Firma Ubisoft ogłosiła nowy termin premiery.

W pierwsze trzy odsłony przygód Sama Fishera ponownie zagramy dopiero po wakacjach. Według aktualnych planów, pakiet zadebiutuje na europejskim rynku dokładnie 23 września. To o dwa miesiące później niż zapowiadano na początku miesiąca, gdy za obowiązującą datę uznano 22 lipca. Twórcy nie podali powodu tego przesunięcia.

Pakiet Splinter Cell Trilogy znowu opóźniony - ilustracja #1

Mamy nadzieję, że to ostatnie tego typu opóźnienie, bo fani podobną wiadomość musieli znosić już kilka razy. Wystarczy przypomnieć, że początkowo zestaw miał ukazać się w marcu, ale jakiś czas później zmieniono ten termin na czerwiec. Niedawno wydawało się, że musimy uzbroić się w cierpliwość do wspomnianego lipca, a dzisiejsze wieści jeszcze bardziej wydłużyły oczekiwanie.

Przypomnijmy, że w skład Splinter Cell: Trilogy wejdą pierwsze trzy odsłony serii z Samem Fisherem w roli głównej: Splinter Cell, Splinter Cell: Pandora Tomorrow oraz Splinter Cell: Chaos Theory. Zostaną one podrasowane pod kątem graficznym - zaoferują wsparcie dla rozdzielczości HD i technologii stereoskopowego 3D. Pakiet ukaże się jedynie w wersji na PlayStation 3, z pełną obsługą Trofeów.